Petrol
113.07
1.02%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
480.551
-1.53%
25ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 25 C

  Van Damme alkolü fazla kaçırınca etrafa saldırdı

  İş için İstanbul'a giden Jean Claude Van Damme, eğlenmek için gittiği mekanda alkolü fazla kaçırdı; elindeki bardağı kırıp etrafındakilere bağırmaya başladı. Oyuncu, çıkışta muhabirlere de saldırdı
  • 23.10.2014 - 04:45
  Van Damme alkolü fazla kaçırınca etrafa saldırdı

  van-damme

  Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; 51'inci Altın Portakal Film Festivali'ne katılan ve sonrasında iş için İstanbul'a geçen aksiyon filmlerinin usta oyuncusu Jean Claude Van Damme; geçtiğimiz günlerde Reina'ya gitti. İki kadınla sarmaş dolaş eğlenen ünlü oyuncu, alkolü fazla kaçırınca ortalığı birbirine kattı. Ayakta durmakta zorluk çeken oyuncu, önce elindeki içki bardağını kırdı, sonra dizlerinin üzerine çöküp bağırmaya başladı. Oyuncunun etrafındaki insanlar başta film çekildiğini sandı.

  Van Damme alkolü fazla kaçırınca etrafa saldırdı #2

  VAN DAMME'I MASAJLA SAKİNLEŞTİRDİLER

  Yardımcısı diğer müşterilerden özür diledikten sonra 10 dakika masaj yaparak ünlü aktörü sakinleştirmeye çalıştı. Mekandan sabaha karşı görevliler eşliğinde çıkan Jean Claude Van Damme, eğlendiği iki kadına da defalarca bağırarak onları aşağıladı.

  Van Damme alkolü fazla kaçırınca etrafa saldırdı #3

  Daha sonra eğlendiği kadınları özel aracına bindiren oyuncu, hıncını ise muhabirlerden çıkardı. Görüntü almaya çalışan bir muhabire tekme attı, başka birinin ise üzerine yürüyerek ona küfür etti. Oyuncunun neden bu kadar sinirlendiği ise merak konusu oldu.

  Van Damme alkolü fazla kaçırınca etrafa saldırdı #4

  Hollywood yıldızı Jean Claude Van Damme'ın da ortak olduğu şirket, Büyükçekmece'de 400 dönüm arazi üzerine yaklaşık 350 milyon dolarlık dev bir film platosu kuracağını açıklamıştı. Oyuncu, bu projeyi hayata geçirmek için İstanbul'a gitti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir