Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
133.507
-1.94%
10ºC
İstanbul
Güneşli 10 C

  Veliaht'ın birincisi Niran Ünsal ve kızı - izle

  ATV ekranlarında başlayan 'Veliaht' isimli yarışmada birinciliği, Niran Ünsal ve kızı Hande Ünsal kazandı.
  • 08.10.2013 - 08:30
  Veliaht'ın birincisi Niran Ünsal ve kızı - izle

  Veliaht ın birincisi Niran Ünsal ve kızı - izle #1

  Yerli formatlı yeni müzik yarışma programı 'Veliaht', ATV'de yayınlanan ilk bölümüyle çok beğenildi. Yarışmanın sonuna kadar sanatçı dostlarının oylarıyla birinciliği götüren Rafet El Roman ve veliahtı Onur Koç, devreye seyirci oylaması girdikten sonra tahtlarını Niran Ünsal ve veliahtı kızı Hande Ünsal'a kaptırdı. Hande Ünsal, diğer sanatçıların oylarıyla dördüncü sırada yer alırken, seyirci oylarıyla birinci sıraya yükselerek finale kaldı. Niran Ünsal, bunun üzerine 'Karnımdaki erkek veliaht ve kızımla birlikte üç kişi yarıştık. Birincilik beni gerçekten çok mutlu etti' dedi.

  Veliaht'ın birincisi Niran Ünsal ve kızı - izle

  'OYLARDA CİMRİ DAVRANDILAR'

  Veliahtı ve eski vokalisti Elif Kaya'ya çok güvenen Hande Yener ise sonuca isyan etti. Sanatçı dostlarının Elif'e oy verirken cimri davrandıklarını söyleyen Hande Yener; 'Seyirci oylarına sonuna kadar saygım var. Ancak sanatçı dostlarım Elif'e daha yüksek oy verebilirlerdi; cimri davrandılar. Elif'in sesi ve yorumu bence tüm veliahtların arasında en mükemmele yakın olandı' dedi.
  Yener, programın ilk bölümünde Musa Eroğlu ile 'Halil İbrahim' türküsünde düet yaptı. Televizyonda ilk kez türkü söyleyen ünlü popçu, 'Türkü çok severim ve dinlerim. Özellikle Musa Abi gibi bir ozanla birlikte sahnede okumak benim için çok büyük bir onur oldu' şeklinde konuştu.
  Bir başka keyifli düet de Rafet El Roman ve Deniz Seki'den geldi. Bu muhteşem düetin yanı sıra oylama heyecanı da ilk bölümde gerilimli anlar yaşattı.

  'ASLINDA SONUCA SEVİNDİM'

  Veliahtları beklediğinden çok daha iddialı bulduğunu belirten Rafet El Roman ise şunları söyledi: 'Açıkçası, kendi veliahtıma çok güveniyorum. Yarışmanın en iddialı veliahtı olduğunun altını çiziyorum ama çekimlerde tüm veliahtları çok başarılı buldum. Herkes, gerçekten kendi müzik tarzına en yakın ve en iyi sese sahip isimleri veliaht olarak seçmiş. Daha ilk bölümde çok sevdiğim sanatçıların veliahtlarını eleştirmek ve oy vermekte zorlandım. Aslında sonuca sevindim çünkü Onur'la uzun zaman şarkı söyleyebilmek istiyorum.'

  'OĞLUM AYDIN ÇOK İDDİALI'

  Veliahtı olarak oğlunu seçen Cengiz Kurtoğlu ise şöyle konuştu: 'Oğlum Aydın aileden gelen müzik temeli, benim müziğimle büyümüş olması ve müziğimi en çok sevenlerden biri olması nedeniyle yarışmada iddialı. Beni en fazla Musa Eroğlu'nun koçluk yaptığı veliahtı eleştirmek düşündürüyor. Herhalde eleştiremem diye düşünüyorum.'
  Deniz Seki ise yarışmaya veliahtı Didem'le katıldı. Seki, 'Veliahtım sadece ses ve müzik yönünden değil hayat açısından da bana çok benziyor. Elemelerde Musa Eroğlu, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen gibi yılların müzik ustalarının veliahtlarına oy vermekte gerçekten çok zorlanacağım' diye konuştu.

  PROGRAMDA NASIL YARIŞIYORLAR

  İki ay sürecek programda her hafta dev isimler, kendi hit olmuş şarkılarında veliahtları ile düet yapacak. Ünlülerin veliahtlara verdikleri oylar ve halk oylaması sonucunda haftanın birincisi seçilen kişi, direkt olarak finale kalacak. Diğer yedi ünlü isim, veliaht adayları ile performans sergilemeye devam edecek.

  HAFTAYA EMRE ALTUĞ SAHNEDE

  Jüri üyelerinin puanlamalarından sonra seyircinin de oyları eklenerek gecenin kazananı açıklandı. Noter eşliğinde açıklanan oylama sonucunda gecenin birincisi 19 puanla Niran Ünsal ve kızı Hande oldu. Birinci olan Hande adını finale yazdırdığı için yarışmaya final gününe kadar katılmama hakkı kazandı ve korumaya alındı. Önümüzdeki hafta, finale adını yazdıran Niran Ünsal ve Hande yerine; Emre Altuğ ve veliahtı yarışacak.

  TWITER'I SALLADI

  İlk bölümüyle ekrana gelen 'Veliaht', birçok başlıkla Twitter Türkiye Trending Topics listesine girmeyi başardı. İlk bölüm etiketi #Veliaht, program başladıktan kısa bir süre sonra, beşinci sıradan Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve uzun süre yerini korudu. Yarışmanın etiketi #Veliaht dışında jüri üyeleri Hande Yener, Deniz Seki, Musa Eroğlu ve yarışmacılardan Onur Koç; kısa sürede sanal âlemin en çok konuşulan isimleri oldu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir