Petrol
110.98
0.90%
Euro
17.0367
1.40%
Dolar
15.9339
0.38%
Altın
949.15
0.70%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
471.447
-2.18%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C
  Yaşar Alptekin'in oyunculuk için 3 kuralı

  Yaşar Alptekin'in oyunculuk için 3 kuralı

  Maneviyata yöneldikten sonra mankenliği ve oyunculuğu bırakan Yaşar Alptekin, tekrar ekrana dönebileceğini ancak "sevişmeli, öpüşmeli ve alkollü" sahnelerde oynamayacağını söyledi.
  • 15.10.2014 - 14:18

  Yaşar Alptekin in oyunculuk için 3 kuralı #1

  Bir zamanlar podyumlarda ve ekranlarda fırtına gibi esen Yaşar Alptekin, ünlü işadamı Sakıp Sabancı'nın cenaze namazına katıldıktan sonra kendisini maneviyata vermişti. Hiç tanımadığı halde bir anda Sabancı'nın cenazesine katılma kararı aldığını söyleyen Alptekin, o güne kadar namaz kılmayı dahi bilmiyormuş.

  "TÜRBEDEN GEÇERKEN KÜÇÜLDÜM KÜÇÜLDÜM"

  Alptekin, o anı ise şöyle anlatıyor; "Fatih Sultan Mehmet Han hazretlerinin türbesinin ordan geçerken küçüldüm küçüldüm. Sanki biri kafama vuruyor. Yürüyecek gibi değildim. Sonra insanları gözlemlemeye başladım, kimi saatine bakıyor kimi kartvizit alışverişi yapıyordu. Gözüm tabuta takıldı. Dedim vay be burada Türkiye'nin en zengin insanı yatıyor ve kimse bundan ibret almıyor. Herkes kokteyl salonunda gibi dolaşıyordu."

  Yaşar Alptekin maneviyata nasıl yöneldiğini anlattı


  CAMİYE GİDİP, YENİ HAYATINA BAŞLADI

  Sonrasında camiye gidip namaza başlayan eski manken, yeni hayatıyla birlikte mankenliği ve oyunculuğu da bırakmıştı. Yaşar Alptekin , Show TV'de yayınlanan Her Şey Dahil programında o günleri anlatırken, bundan sonraki planlarından da bahsetti.

  "ÖPÜŞMELİ SEVİŞMELİ SAHNELERDE OYNAMAM"

  Bugüne kadar bir sinema filmi ile tv için çekilen bir filmde oynadığını söyleyen Alptekin, yeni projelerde de yer alabileceğini belirtti. "Öpüşmeli sevişmeli, alkol içilen sahnelerde oynamam." diyen Alptekin, bu tarz sahnelerin yer aldığı filmlerde ise mecburen yer alabileceğini dile getirdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir