Euro
9.4533
-0.75%
Dolar
7.943
-0.78%
Altın
461.24
-0.85%
Borsa
1.331
0.76%
10ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 10 C

  Yeliz Yeşilmen hakkında şok iddialar - Tıkla İzle

  'Melike ile Yeni Baştan' programına konuk olan Gülbin Vardar ve ailesi, Yeşilmen hakkında şaşırtan iddialarda bulundu.
  • 12.12.2012 - 16:39
  Yeliz Yeşilmen hakkında şok iddialar - Tıkla İzle

  Yeliz Yeşilmen hakkında şok iddialar - Tıkla İzle #1

  Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Melike ile Yeni Baştan programının dünkü bölümü bir annenin feryadını ekranlara taşımıştı.

  12 yaşındaki kızı Aleyna'yı yaz tatili için ayrıldığı eşi Ali Uğur Akbaş yanına gönderen Gülbin Vardar, çocuğunun zorla alıkonulduğunu iddia etmişti. Yeni Baştan'ın bugünkü bölümüne annesi, anneannesi ve büyük kızı ile birlikte katılan Gülbin Hanım ve anneannesi şok iddialarda bulundu.

  Yeliz Yeşilmen hakkında şok iddialar

  Yeliz Yeşilmen hakkında şok iddialar - Tıkla İzle #2

  ''ÇOCUKLARI YELİZ KAÇIRDI''

  Gülbin Vardar'ın anneannesi, torunun eski eşi Ali Uğur Akbaş'ın şimdiki eşi ünlü sunucu Yeliz Yeşilmen'in ortalığı karıştırdığını ileri sürdü. Gülbin Hanım'ın Aleyna'ya hamileyken Ali Uğur Akbaş'ın Yeliz Yeşilmen ile beraber olduğunu söyleyen Anneanne, 'Biz bu çocukları sıkıntılarla büyüttük. Tam çocuklar büyüdü, Yeliz geldi kaçırdı. Ben Yeliz'den şikayetçiyim. Ali karısı Gülbin'i çok seviyordu, Yeliz yuva yıktı ' diye konuştu.

  ''HERKES YELİZ'İN NE OLDUĞUNU BİLİYOR''

  Anneannesinin bu sözleri üzerine Gülbin Hanım da, 'Zaten daha önce de Yeliz'in yuva yıktığı internete düştü. Ceyhun Başaran'ın da yuvasını yıktı. Üç çocuk babasıydı. Yeliz Yeşilmen'in daha önce böyle şeyler yaptığı ispatlanmış. Ceyhun Başaran ile beraberken Ali ile beraber oldu. Herkes onun ne olduğunu biliyor ' şeklinde konuştu.

  ''YELİZ BÜYÜLER YAPIYOR''

  Gülbin Vardar, Yeliz Yeşilmen'in büyülerle uğraştığını da iddia etti. Vardar Yeşilmen'e, 'Bıktık senden kadın çocuğumu gönder ' diye seslendi.

  Gülbin Vardar'ın annesi de, 'Yeliz de anne, o isterse gönderir. Aleyna'yı geri gönder. Yanıyor annesi, hepimiz yanıyoruz. Sen nasıl kaplsiz bir kadınsın ' dedi.

  Gülbin Hanım, kızına kavuşmak için devlet büyüklerinden de yardım istedi ve eski eşinin yanında silahlı adamlar olduğunu söyledi. Vardar, 'Benim, kızlarımın ve ailemin başına bir şey gelirse o kadın ve o adamdandır ' ifadelerini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir