Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.127
-2.33%
17ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 17 C

  Yeşim Salkım ayrılık acısı çekiyor

  14 Temmuz'da 8 yıllık evliliğini bitiren Salkım, yaşadığı zorlu dönemi anlattı ve ekledi "Ben ilişkiyi sürdüremiyorum beni örnek almayın."
  • Haber Merkezi
  • 19.08.2015 - 09:42
  Yeşim Salkım ayrılık acısı çekiyor

  Yeşim Salkım ile Hakan Eratik 8 yıllık evliliğin ardından 14 Temmuz’da boşanmıştı. Ünlü sanatçı ayrılık sonrasında yaşadıklarını Hafta Sonu Dergisi’ne anlattı.

  Yeşim Salkım ayrılık acısı çekiyor #1

  "BAĞIRA ÇAĞIRA ŞARKI SÖYLEDİM"

  “Boşandığımız gün arabaya bindim. Bağıra çağıra şarkılar söyleyip İstanbul’u dolaştım. Sabaha karşı eve gelip kızıma sarıldım. Gizem “Ağla anneciğim, içindeki zehri akıt” dedi.

  "İLK GÜNLER AĞLAYARAK UYANIYORDUM"

  Boğazımda bir yumruk var, hâlâ gitmedi. İlk günler ağlayarak uyanıyordum. Gün içinde geçiyordu. Akşam olunca yine ağlamaya başlıyordum.

  "NEDEN BOŞANDIĞIMIZI BİLMİYORUM"

  Neden boşandığımızı bilmiyorum. Hakan istedi, ‘Evet’ dedim. Nedenini sordum, cevap alamadım. Ama beni aldatmadığını biliyorum. Başka biri yok.

  "BU SEFER CANIM ÇOK ACIYOR"

  Daha önce de olaylı ayrılıklar yaşadım. Her ayrılık bir vurgun. Ama bu sefer canım çok acıyor! Biz Hakan’la birlikte yaşlanmayı hayal ederdik. Bilmiyorum, belki canımı yaksaydı veya aldatsaydı daha mı az üzülürdüm? Ameliyattan
  2 ay sonra bu boşanma oldu. Ağır bir ameliyat geçirmiştim, o sırada Hakan evi terk etti.

  SADECE FLÖRT ETMEK İSTİYORUM

  Hayatımda bu sefer sadece flört etmek istiyorum. Evlenmek değil, ilişkiyi sürdürmek mesele. Ben sürdüremiyorum kardeşim, beni örnek almayın."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir