Euro
8.9531
-0.18%
Dolar
7.4023
-0.3%
Altın
414.88
0.63%
Borsa
1.471
0%
Bitcoin
345.487
-0.92%
4ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 4 C

  Yılın ilk Oscar ödülü Jackie Chan’e

  Dövüş sanatları ustası ünlü Hong Kong’lu oyuncu Jackie Chan, sinemadaki “olağanüstü” başarısı nedeniyle onursal Oscar ödülüne layık görüldü.
  • 15.11.2016 - 11:11
  Yılın ilk Oscar ödülü Jackie Chan’e

  acdbfgdbnfgn

  Dövüş sanatları ustası ünlü Hong Kong’lu oyuncu Jackie Chan, sinemadaki “olağanüstü” başarısı nedeniyle onursal Oscar ödülüne layık görüldü. Sinemaya henüz beş yaşındayken adım atan, dövüş sanatları ve akrobasi ustası Jackie Chan’e, onursal Oscar ödülü verildi.

  ÖDÜLÜ STALLONE VERDİ

  Sinema dünyasının en prestijli ödülü olarak kabul edilen Oscar’ı dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, Chan’i, “sinema dünyasındaki olağaüstü başarılarından” dolayı ödüllendirdiğini açıkladı. 62 yaşındaki aktör, ödülünü, önceki gün Los Angeles’taki Ray Dolby Ballroom’da düzenlenen törenle Sylvester Stallone’nin elinden aldı. 70 yaşındaki Stallone, ödülü verirken Chan’in kolunu havaya kaldırdı ve ödülünü kutladı.Yılın ilk Oscar ödülü Jackie Chan’e #2

  'SONUNDA BENİMKİ DE KIRILDI'

  Chan, yaptığı ödül konuşmasında, “56 yıldır sinema sektöründeyim ve 200’den fazla film çektim. Pek çok kemik kırdım. Sonunda benimki de kırıldı” dedi. 70 yaşındaki aktör Stallone ise Chan ile birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak, “Büyük Jackie Chan. Eşi, benzeri olmayan biri. Umarım çok yakında birlikte çalışırız. Yaptığımız işi çok seviyoruz. Her ne kadar incitse bile!” yorumunu yazdı.

  Yılın ilk Oscar ödülü Jackie Chan’e #3

  Yılın ilk Oscar ödülü Jackie Chan’e #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir