Euro
15.4345
-0.93%
Dolar
13.6748
-0.89%
Altın
783.45
-0.74%
Borsa
1.949
1.11%
Bitcoin
715.733
2.07%
15ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 15 C

  Zahide Yetiş'in kına gecesi İZLE

  Atv ekranlarında yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programının sunucusu Zahide Yetiş, evlilik yolunda ilk adımını canlı yayında sevenleriyle beraber attı.
  • 11.09.2014 - 09:26
  Zahide Yetiş'in kına gecesi İZLE

  Zahide Yetiş in kına gecesi İZLE #1

  Hafta içi her gün atv ekranlarında izleyici ile bulaşan Zahide Yetiş, Pazartesi günü, yeni yayın döneminin ilk programında evleneceğini açıklamıştı. Çok yakında dünya evine girecek olan Zahide Yetiş’e canlı yayınlanan programında sürpriz kına gecesi düzenlendi.

  ZAHİDE YETİŞ GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI

  Muhteşem kına gecesinin ilk bölümü programın sonunda başladı. Zahide Yetiş kınası yakılmadan önce adetler gereği kayınvalidesinden altınını almadan avucunu açmadı. Kınada Türk adet ve usullerine göre testiler kırıldı, halaylar çekildi. Zahide Yetiş annesi ve kayınvalidesiyle birlikte gözyaşlarına boğuldu. Anne kız birbirlerine sarılıp ağladılar.

  Kınada kendisi gibi evlenecek olanlara ''Akan gözyaşlarınız gözünüzden akan son yaşlar olsun, yüzünüz hep gülsün'' dedi.

  Zahide Yetiş'in kına gecesi İZLE

  Zahide Yetiş'in Kına Gecesi

  DAMAT KINAYI BASTI

  Yetiş'in annesi; Akartürk'ün "Yüksek Yüksek Tepeler" ve "Zahidem" türküleriye gözyaşlarına boğulurken; kınayı basan damadın yüzü ekrana yansıtılmadı.

  Zahide Yetiş in kına gecesi İZLE #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir