Euro
9.5027
0.5%
Dolar
7.865
0.43%
Altın
462.33
1.2%
Borsa
1.325
0.02%
Bitcoin
149.349
-0.53%
9ºC
İstanbul
Bulutlu 9 C
  Abdülhamid'in torunundan Muhteşem Yüzyıl'a tepki - Video

  Abdülhamid'in torunundan Muhteşem Yüzyıl'a tepki - Video

  Muhteşem Yüzyıl tartışmasında SÖZ HANEDANDA.. Abdülhamid'in torunu canlı yayına çıktı..
  • 28.11.2012 - 01:41

  Abdülhamid in torunundan Muhteşem Yüzyıl a tepki - Video #1

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kütahya'da yaptığı konuşmada Muhteşem Yüzyıl dizisine tepki gösterip, gerekenin yapılması için savcıları göreve çağırmasından sonra ülkenin gündemi bu dizi oldu.

  ORHAN OSMANOĞLU CANLI YAYINDA

  Tarihçiler ve dizi yapımcıları üzerinden yürütülen tartışmaya Osmanoğlu ailesinden de bir isim katılmış oldu. Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu, sert eleştiriler yönettiği Muhteşem Yüzyıl dizisini "Ailenin kırmızı çizgilerini aşmakla" suçladı.

  "SEVDİĞİMİZ OYUNCULAR AMA.."

  Habertürk TV'de Suna Vidinli'nin sorularını yanıtlayan Osmanoğlu, avukatlık bürolarından dizi hakkında dava süreci başlatmak için ailenin onayının alınmak istendiğini vurgularken, iyi niyetli olduklarını düşündüğü Muhteşem Yüzyıl dizisi yapımcıları için de "Hepsi sevdiğimiz beğendiğimiz oyuncular. Belki niyetleri kötü değil ama dedelerimizi bu şekilde göstermeleri bizleri çok üzüyor" ifadelerini kullandı.

  "KIRMIZI ÇİZGİMİZİ AŞMAYIN"

  Osmanlı ailesi olarak basınla mesafeli durmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Orhan Osmanoğlu şöyle konuştu;

  "İstesek her gün gündemi değiştirecek açıklamalar yaparız. Ancak biz basına mesafeli duruyoruz. İyi veya kötü çok önde olmak istemiyoruz. Ancak bu tür yapımlar da bizim kırmızı çizgilerimizi aşıyor. Dizi yönetimini uyarmak istiyoruz, lütfen kendilerine çeki düzen versinler. Eğer kendilerine çeki düzen vermezlerse konuyu yargıya taşımayı düşünüyoruz."

  ABDÜLHAMİD'İN TORUNU MUHTEŞEM YÜZYIL'A TEPKİLİ

  Abdülhamid in torunundan Muhteşem Yüzyıl a tepki - Video #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir