Euro
9.9258
0.03%
Dolar
8.3518
0.05%
Altın
486.9
0.03%
Borsa
1.4
0.48%
Bitcoin
328.588
-2.84%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C
  Ahmet Hakan: Artık tarafım

  Ahmet Hakan: Artık tarafım

  Yıllar önce Ergenekoncu diye tutuklananlara karşı tutumun şimdi farklı yönde olduğunu söyleyen Ahmet Hakan, gergin bir konuşma yaparak artık tarafsız olmadığını ifade etti.
  • 10.03.2014 - 23:04

  Ahmet Hakan: Artık tarafım #1

  Ahmet Hakan geçtiğimiz programlarında Tarafsız Bölge'sinin "tarafsızlığını" bozacağına dair sinyaller vermişti. Ergenekon davasına ilişkin gelişmelerin ardından gemileri yaktı.

  "'ERGENEKONCU DEYİP TUTUKLARLAR' DİYE YAKINLARINA YAKLAŞMADILAR"

  "Ergenekon çöktü mü?" sorusuna cevap arandığı son programında gergin bir konuşma yapan Hakan, "Bizi seyreden seyircilerimiz bunu merak ediyorlar. Ülkemizde bir atmosfer oldu. 2007-2008 yıllarında Ergenekon diye bir örgüt var. Bunlar acayip işler yapıyorlar. Malatya'da misyoner kesiyorlar, Danıştay'da cinayet işliyorlar, Ümraniye'de bombalar. Hepimiz dehşete düştük. Onların yakınlarına yaklaşmak istemiyoruz ki bizi de Ergenekoncu diye tutuklarlar diye. Bu olmadı mı?" dedi.

  Ahmet Hakan: Artık tarafım #2

  Ahmet Hakan: Artık tarafım - izle

  "ARTIK TARAFIM"

  Ahmet Hakan devamında kendisinden dem vurarak sözlerini bir adım öteye taşıdı. "Şimdi tamam güzel. Ben ne beklerim vatandaş olarak. Ya kardeşim bu adamlarla ilgili verilen bu tahliye kararına güçlü bir itiraz bekliyoruz. Nerede. Hani bu mesela hükümet yanlısı yazarlar.. Bunlar tutuklandığı zaman hava estirenler.. Hatta bunların tutuklanmasından yola çıkarak hepimize siz de tutuklanacaksınız diye parmak sallayanlar nerede o şebelekler? Nerede onlar ya? Ben artık dayanamıyorum. Ben bu stüdyoda çok tarafsız programlar yaptım. Her tarafı dinlemeye çalıştım. Gelinen bu noktada ben hala tarafsızım diyemiyorum." şeklinde konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir