Euro
10.2995
-0.09%
Dolar
8.7624
0.01%
Altın
493.49
0.53%
Borsa
1.401
0%
Bitcoin
386.833
1.32%
13ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 13 C
  Atatürk yaşasaydı AK Partili olur muydu - Video

  Atatürk yaşasaydı AK Partili olur muydu - Video

  Nihat Genç'e AK Partili vekilin sözleri soruldu.
  • 21.11.2012 - 11:11

  Atatürk yaşasaydı AK Partili olur muydu - Video #1

  ENSONHABER.com / DETAY HABER  Hükümete yönelik sert tutumları ile tanınan ulusalcı yazar Nihat Genç, Halk Haber'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

  SAÇMA SAPAN SÖZLER

  '10 Soru 10 Cevap' programına konuk olan Nihat Genç, hükümete yönelik sert eleştirilerde bulundu. AK Parti hükümetinin ülkeyi karış karış sattığını belirten Genç, AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan'ın Atatürk'le ilgili sözlerine de yanıt verdi. AK Partili Erdoğan'ın, "Atatürk yaşasaydı AK Parti'yi tercih ederdi" ifadesini tırıvırı olarak niteleyen Genç: "Saçma sapan sözler. Memleket ot ithal eder hale gelmiş, bunlar hala Atatürk'le uğraşıyorlar. Atatürk'ün peşinden insanlar Anıtkabir'e gidiyor. Yok ona tanrı gibi tapıyorlar diyorlar. Bizim Allah'ımız başka bir şey. Atatürk yurttaşlığı inşaa etti. Bunlar büyük değerlerdir. Eşsiz değerlerdir. Bu değerler aşılabilseydi bugün Anıtkabir'e daha az insan giderdi" dedi.

  Nihat Genç'e o soru soruldu

  Atatürk yaşasaydı AK Partili olur muydu - Video #2

  "BIRAKIN ATATÜRK'E ÇAMUR ATMAYI"

  Atatürk'ün bu topraklara fazla olduğunu belirten Nihat Genç şu ifadelere yer verdi: "Atatürk demek bu toprağa biraz lüksmüş. Atatürk'ten sonra o kadar iktidar geldi. Onun yaptıklarının 10'da 1'ini bile yapamadılar. Atatürk'e çamur atarak ne yapmak istiyorsunuz?"

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir