Petrol
76.66
0.67%
Euro
19.6351
-0.27%
Dolar
18.6408
0.01%
Altın
1.075
0.37%
Borsa
5005
3.08%
Bitcoin
324.086
-0.36%
15ºC
İstanbul
Bulutlu 15 C

  Behzat Ç. Ankara Yanıyor'un fragmanı yayınlandı

  Yakında vizyona girecek olan filmde Gezi eylemlerinden de görüntüler var.
  • 20.09.2013 - 12:44
  Behzat Ç. Ankara Yanıyor'un fragmanı yayınlandı

  Behzat Ç. Ankara Yanıyor un fragmanı yayınlandı #1

  Ekranların fenomen dizisi 'Behzat Ç., Bir Ankara Polisiyesi', takipçileriyle beyazperdede yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Yepyeni bir hikayeye sahip olan 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' sinema filminin fragmanı yayınlandı. Adam Film’in yapımcılığında gerçekleşen filmin yönetmeni, Serdar Akar. Filmin senaryosunu aynı zamanda dizinin senaristi olan Ercan Mehmet Erdem yazdı. Oldukça etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahip olan 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor'da, Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler’in yanısıra, Aslı Tandoğan, Serenay Sarıkaya, Sadi Celil Cengiz, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal,Seda Bakan görev aldı.

  FİLMDE GEZİ'DEN DE KARELER VAR

  Filmin konusu ise şöyle; Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi, Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır…

  Fragmanda, 'Türkiye'nin gücünü test etmeye kalkanlar karşılığını en kısa zamanda alacaklardır'  denilirken Gezi eylemlerinden görüntüler kullanılması dikkat çekti.

  Dizi, içki sahneleri çok fazla gösterildiği gerekçesiyle eleştirilerin hedefi olmuştu.

  Behzat Ç Ankara Yanıyor film fragmanı


  Görüş Bildir