Euro
15.3341
0.11%
Dolar
13.5288
0.00%
Altın
789.1920
-0.03%
Borsa
1,979.83
-5.08%
Bitcoin
576.964
0.25%
2ºC
İstanbul
Bulutlu 2 C
  Beyaz TV'de pes dedirten habercilik örneği

  Beyaz TV'de pes dedirten habercilik örneği

  Beyaz TV muhabiri, Fırat Aydınus'un kapısına dayandı.
  • 20.11.2012 - 09:20

  Beyaz TV de pes dedirten habercilik örneği #1

  Fırat Aydınus'un Fenerbahçe-Eskişehirspor maçında Caner'e göstermiş olduğu kırmızı kartın yankıları devam ediyor.

  MUHABİR KAPIYA DAYANDI

  Spor kamuoyunda tartışmalı kartla ilgili farklı yorumlar yapılırken, herkes Fırat Aydınus'un olayla ilgili görüşlerini merak ediyor. Kendi alanında habercilik başarısına imza atmak isteyen Beyaz TV, geceyarısı Aydınus'un evine muhabir göndererek ilginç bir habercilik örneğine imza attı.

  APARTMANIN ÖNÜNDE NÖBET TUTTU

  Aydınus'un eşi tarafından 'eşim evde yok' diyerek reddedilen Beyaz TV muhabiri, dakikalarca kapının önünde kalarak ekran başındakilere bilgi aktarmaya çalıştı. Daha sonra apartman girişinde bekleyen muhabir, apartman yöneticisine genç hakemin aidat borcunu, eşiyle arasının iyi olup olmadığını sordu.

  "DEHŞETE KAPILDIM"

  Ekran başındakilerin de şaşkınlıkla izlediği bu olayla ilgili olarak Fırat Aydınus'un eşinin avukatı Handan Bakbak, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol adlı spor programına bağlanarak sert açıklamalarda bulundu. Beyaz TV muhabirlerinin Fırat Aydınus'un evine gitmesi olayını "dehşete kapıldım" şeklinde yorumlayan Bakbak, "Fırat beyin eşi beni aradı ve programı izlemeye başladım. Ancak bu programı izlerken dehşete kapıldım. O evin içerisinde 5 yaşında bir çocuk var. Herkesin özel hayatı var, sosyal yaşantısı var. Böyle bir yayıncılık anlayışı olamaz. Yapılan gazetecilik, amacından çıkmıştır. Kapıya gelen polise bile sen muhtar mısın deniyor, böyle bir şey olabilir mi" dedi.

  Beyaz TV'nin muhabiri Aydınus'un kapısına dayandı

  Beyaz TV de pes dedirten habercilik örneği #2


  Görüş Bildir