Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
380.008
1.44%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C
  Canlı yayında Adnan Oktar'dan Tuba Ekinci'ye kur

  Canlı yayında Adnan Oktar'dan Tuba Ekinci'ye kur

  Adnan Oktar'dan TV8 canlı yayınında Tuba Ekinci'ye kur: Sarışın olsan nefes kesici olursun.
  • 08.10.2012 - 13:07

  Canlı yayında Adnan Oktar dan Tuba Ekinci ye kur #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Son günlerin en çok konuşulan isimleri Adnan Oktar ve kızları, TV8 ekranlarında Seda Sayan'ın sunduğu programa telefonla bağlandı..

  KIZ TALEBELERİ NEDEN SARIŞIN?

  Canlı yayında cemaati ve kız talebeleriyle ilgili soruları yanıtlayan Adnan Oktar, program konuklarından Tuba Ekinci'ye de canlı yayında kur yaptı. Kız talebelerinin neden genellikle sarışın olduğu yönündeki soruya cevap veren Oktar, "Tamamen kendi tercihleri. Bu konuyla ilgili de hadis var" dedi.

  "SARIŞIN OLURSA NEFES KESİCİ OLUR"

  Oktar, Tuba Ekinci'nin de sarışın olması haline nefes kesici bir hal alacağını söyledi. Canlı yayında kur yapmaya devam eden Oktar'a Ekinci parmak sallayarak"Bu hoca başka hoca" diye karşılık verdi. Ekinci ardından Adnan Oktar'ı yakından gördüğünü ve çok daha yakışıklı olduğunu söyledi.

  ADNAN OKTAR'DAN TUBA EKİNCİ'YE CANLI YAYINDA KUR

  Canlı yayında Adnan Oktar dan Tuba Ekinci ye kur #2

  HABERİ YORUMA KAPATTIK ÇÜNKÜ.. Siz okurlarımızı koruma için bu haberi yoruma kapattık! Adnan Oktar'ın avukatları açtığı davalarla polisleri, hakimleri bezdirmiş durumdalar. Hemen her habere, her yoruma dava açar hale geldiler. Sizler de mahkeme köşelerinde sürünmeyin, gereksiz tazminatlar ödemeyin diye koyduğumuz bu yasağı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İmza: Okur dostu Enson haber:)

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir