Cemre Birand kocasını anlattı - izle

Cemre Birand kocasını anlattı - izle

ENSONHABER.com/DETAY HABER Can Dündar'ın Birand'ın hayatını anlattığı biyografi kitabı konuşulmaya devam ederken, İzzet Çapa'nın Birand ailesiyle yaptığı röportaj hayli ilgi çekiciydi.

Özel hayatından iş yaşamına kadar birçok konu üzerine konuşulan röportaj, SkyTürk 360 kanalında ekrana gelirken, Cemre Birand'ın Mehmet Ali Birand ile ilgili söyledikleri programa damgasını vurdu.

İLK AŞK İLK EVLENME TEKLİFİ İLK FLÖRT..

Mehmet Ali Birand, İngilizceyi yabancı sevgilileri sayesinde öğrendiğini gülerek anlatırken Cemre Birand da çocukluk aşkı ile ettiği ilk dansı anlattı. Öte yandan Cemre Birand, eşinin kendisine ilk evlenme teklifi serüvenini de açıkladı. Bir yılbaşı partisinden sonra yaklaşık 1000 kişinin içinde dans ederken evlenme teklifi aldığını açıklayan Birand, kabul etmesi üzerine eşi Mehmet Ali'nin salondaki herkese dönerek "biz evleniyoruz" diye bağırdığını da gülerek anlattı. Cemre Birand, Mehmet Ali Birand'ın Moskova günlerini ve yaşadığı yeri anlatırken, Birand'ın çok iyi bulaşık yıkama özelliği olduğunu da açıkladı.

BEN BURJUVAYIM

Kendisini bir burjuva olarak tanımlayan Cemre Birand, çevresinin de bu tür insanlardan olduğunu kaydetti. Birand, kısaca "omurgalı olmak" şeklinde tarif edilecek bir burjuva tanımı yaparken, bir çantaya dünya kadar para verenler için de "umarım o pahalı çantaların ardından yaptıkları bir hayır işi vardır" dedi. "Burjuva olmak sadece para sahibi olmak değil" diyen Birand burjuva olmak için değerlerin olması ve bu değerlere sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

İşte İzzet Çapa'nın Birand ailesi ile yaptığı röportajın özeti;

KARISI MEHMET ALİ BİRAND'I ANLATTI

Cemre Birand kocasını anlattı - izle