Dallas hafta sonu ekranda

Dallas hafta sonu ekranda

Dallas, 21 yıl sonra geri dönüyor! Dallas, Star Tv ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanacak.

21 sene sonra geri dönen efsane dizi Dallas'ın yayın tarihi belli oldu. Dallas yeni bölümleriyle Cumartesi 22.30'da Star TV'de seyirciyle buluşacak.

'KÖTÜ ADAM' J.R. YİNE İŞBAŞINDA

Bugüne kadar 357 bölümü yayınlanan, Ewing ailesinin büyük oğlu JR 'in sinsi gülüşüyle özdeşleşen Dallas'ın yeni bölümleri, Teksaslı petrol zengini Ewing ailesinin yaşadığı ünlü "Southfork Çiftliği"nde geçiyor. Yeni bölümlerde JR'in oğlu John Ross'un sözü geçiyor. John Ross'u 29 yaşındaki Josh Henderson, Bobby'nin üvey oğlu Christopher'i da "Desperate Housewives"taki bahçıvan rolüyle tanınan 32 yaşındaki Jesse Metcalfe canlandırıyor. Yine dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Sue Ellen rolünü bugün 71 yaşında olan Linda Gray oynuyor. Yayınlanacak 10 yeni bölümde JR Ewing'i yine 80 yaşındaki Larry Hagman oynuyor. Dallas dizisi ilk kez 1978 yılında yayınlanmış ve 1991'de de ekranlara veda etmişti.

REKORLARIN DİZİSİ

Dallas'ın 21 Kasım 1980'de yayınlanan bölümü ABD'de izlenme rekoru kırmıştı. Herkese kötülük yapan J.R'ı kimin vurduğunu görmek için Amerikan CBS televizyonunu 83 milyon kişi izledi. Bu rekoru daha sonra bir tek yine CBS'te yayınlanan MASH dizisinin son bölümü kırabildi.

Oyuncular

Josh Henderson / John Ross Ewing

Jesse Metcalfe / Christopher Ewing

Jordana Brewster / Elena Ramos

Julie Gonzalo / Rebecca Sutter

Brenda Strong / Ann Ewing

Callard Harris / Tommy Sutter

Patrick Duffy / Bobby Ewing

Linda Gray / Sue Ellen Ewing

Larry Hagman / JR Ewing