Euro
15.3468
0.49%
Dolar
13.5378
0.49%
Altın
799.16
0.70%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
490.057
0.35%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C
  Kaçak Gelinler'de tecavüz iddiası

  Kaçak Gelinler'de tecavüz iddiası

  Star TV’nin "Kaçak Gelinler" dizisinde yaşanan tecavüz skandalı sektör çalışanlarını şoke etti.
  • 08.09.2014 - 07:03

  Kaçak Gelinler de tecavüz iddiası #1

  İddiaya göre geçen hafta set oyuncularını taşıyan 2 prodüksiyon şoförü, figürasyon olarak dizide görev alan bir genç kıza tecavüz etti.

  17 YAŞINDAKİ KIZA TECAVÜZ İDDİASI

  17 yaşında olduğu öne sürülen genç kız şoförlerin kendisiyle zorla beraber olduğunu belirterek polise şikayetçi oldu. Haftaiçi seti basan polis ekipleri 25 - 30 yaşlarında olduğu ifade edilen 2 şoförü gözaltına aldı. Yaşanan bu olay diğer dizi oyuncularının büyük tedirginlik yaşamasına neden oldu.

  YAPIMCIDAN AÇIKLAMA GELDİ

  Dizinin yapım şirketinden konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada; olayda söz edilen taşeron firma çalışanı olan kişilerin 'Kaçak Gelinler' setiyle bir ilgisinin bulunmadığı, olayın setle ilgisi olmayan kişiler tarafından yaşandığı ve olayın emniyet yetkililerine aktarıldığı bildirildi.

  Kaçak Gelinler de tecavüz iddiası #2

  Yapım şirketinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

  ''Bugün (08.09.2014) internet sitelerinde yayınlanan ve  ''Kaçak Gelinler'' dizi setinde yaşandığı iddia edilen ''Skandal'' başlıklı haberlerle setimiz ve şirketimizin herhangi bir ilgisi yoktur. Setimizde kesinlikle böyle bir olay yaşanmamıştır. Yapılan araştırma sonunda şirketimize dışarıdan hizmet veren taşeron firma personelinin özel yaşamında meydana geldiği iddia edilen bir olay olduğu ve hukuki sürecin başlaması için olayın ilgilileri tarafından Emniyet birimlerine gerekli şikayetlerin yapıldığı öğrenilmiştir.

  Olayda bahsi geçen kişilerin hiçbiri ''Kaçak Gelinler'' dizisi figürasyonu değildir. Bu olayın ''Kaçak Gelinler'' dizi setine mal edilmesi bizi son derece üzmüştür. Setimizle hiçbir ilgisi olmayan bu olayın içinde ismimizin yer alması da düşündürücüdür. Olayı kasıtlı olarak yanlış bir şekilde sanki setimizde yaşanmış bir olaymış gibi kamu oyuna aktaran kişi ve kurumlar hakkında her türlü cezai işlem ve tazminat haklarımızı da kullanacağımızın bilinmesini isteriz. Bir an önce gerekli düzeltmelerin siz  sayın basın mensupları tarafından yapılmasını önemle arz ederiz.''


  Görüş Bildir