Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.473
0.14%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Emir ve Feriha evlendi

  Ailesinden kaçan Feriha, Emir'in karların altında ettiği evlenme teklifine 'evet' diyor.
  • 04.02.2012 - 09:01
  Emir ve Feriha evlendi

  Emir ve Feriha evlendi #1

  Feriha ile Emir beraber kaçıp birbirlerinin olma ile ilgili söz veriyorlar. Mehmet Feriha'nın yokluğunu anlıyor ve Emir ile kurduğu bağlantı nedeni ile Koray'ı sorguya çekiyor. Koray ise hiçbir bilgisi olmadığını dile getiriyor. Emir ile Feriha yağan karda eğleniyorlar. Fakat Feriha'nın aklı yine ailesindedir. Yalnız Babasını veya Mehmet'i arayıp durumunu bildirmesine cesareti yoktur.

  Mehmet babasının karşısına dikilerek, Feriha'nın kaçırılmadığını bilakis kendi isteği ile Emir ile beraber kaçtığını söyleyecektir. Rıza çılgına döner ve bir refleks ile Mehmet'e bir tokat atacaktır. Bu duruma inanası gelmez. Fakat daha sonradan anlayacaktır ki bu olay gerçek artık Feriha diye bir kızı olmadığını, onu hayatından çıkardığını söyleyecektir.

  VİDEO İÇİN TIKLAYIN..

  Feriha ile Emir ise birbirleri ile olmanın mutluluğu içerisindedirler. Emir yağan karı görünce Feriha'ya evlenme teklif ettiği gün aklına gelecektir. Kar Yapma makinesi ile yaz günü yağdırdığı karlar eşliğinde Feriha'ya evlenme teklifinde bulunmuştu. Fakat sonu hüsran olmuştu.

  EVLENDİLER

  Bu kez gittikleri yere nikah memuru çağırıp yaşlı teyze ve amcayı da nikah şahidi yapıp, romantik bir atmosferde karların altında evlenme teklifinde bulunuyor. Ve nikah masasına oturup evleniyorlar..

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir