Euro
10.7801
-0.42%
Dolar
9.2541
-0.43%
Altın
529.56
0.18%
Borsa
1.436
0.44%
Bitcoin
605.897
3.69%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C
  Esra Erol patronu Murdoch'ı eleştirdi İZLE

  Esra Erol patronu Murdoch'ı eleştirdi İZLE

  Esra Erol, yayın yaptığı FOX TV'nin patronu olan ve Fransa'da yaşanan olaylar için Müslümanları sorumlu tutan Murdoch'ı eleştirdi.
  • 13.01.2015 - 17:02

  erol

  Esra Erol, FOX TV'nin sahibi Rupert Murdoch'ın "Fransa'daki terör saldırısından Müslümanları da sorumlu tutmak gerekiyor" sözlerine tepki gösterdi.

  AMERİKALI PATRONU TÜRKÇE ELEŞTİRDİ

  Esra Erol da tıpkı bir başka Fox TV çalışanı Fatih Portakal gibi yaptı. Erol programın başında patronunu müslümanlarla ilgili sözleri yüzünden eleştirdi. Ancak eleştiriyi İngilizce yapmak yerine Türkçe, yani Murdoch'ın ilgisini çekmeyecek şekilde yaptı. Biz de çeviriyi Esra Erol'un yerine yaptık, Fox'un patronu Robert Murdoch'a yolladık.

  Esra Erol patronu Murdoch ı eleştirdi İZLE #2

  "BİR MÜSLÜMAN OLARAK KINIYORUM"

  Konuklara hoşgeldiniz demeden önce konuya giren Erol, kanal patronunu önce topa tuttu sonra "Bir Müslüman olarak kınıyorum" dedi.

  Erol devamında şunları söyledi;

  "BU İSLAMOFOBİK BİR AÇIKLAMADIR"

  "Fransa'da yaşanan olayla ilgili Paris'te tepki olarak binlerce insanın katılımıyla insanlar birlik, beraberlik kardeşlik yürüyüşü yaptı. Şahane bir mesajdı. Fakat bizim kanal patronumuz Murdoch, malesef İslam aleminin sorumlu olduğunu ilan etti. Bu benim için islamofobik bir açıklamadır. Kendimce müslüman olarak kınıyorum bunu da belirtmek istiyorum. Söylemezsem deliririm FOX TV'deyim bu kanalda yayın yapıyorum ama terörün asla dini yoktur, dinle akalası hiç yoktur. En azından insani olarak bu düşüncemi belirtmek istedim."

  Esra Erol patronu Murdoch'ı eleştirdi İZLE

  Fatih Portakal: Rupert Murdoch'a katılmıyorumEsra Erol patronu Murdoch ı eleştirdi İZLE #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir