Euro
10.0254
-0.01%
Dolar
8.2423
0.1%
Altın
485.3
0.11%
Borsa
1.441
0%
Bitcoin
486.634
-0.40%
11ºC
İstanbul
Açık 11 C
  Evleneceksen Gel programında kavga çıktı

  Evleneceksen Gel programında kavga çıktı

  Evleneceksen Gel programında damat adayı Derviş'in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan diğer bir damat adayı Fatih, yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya kalktı.
  • 05.02.2015 - 18:55

  evleneceksengel

  Show TV'de yayınlanan Uğur Arslan ve Seda Sayan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında kavga çıktı. Reytingleri düşük olan programın dün yayınlanan bölümünde damat adayı Fatih, gelin adayı Bahar’la görüşme masasında oturmuş ve ardından Bahar sürpriz bir karar vererek diğer damat adayı Derviş’ten hoşlandığını açıklamıştı.

  İKİ DAMAT ADAYI ARASINDA KAVGA ÇIKTI

  Son bölümde Derviş ve Bahar’ın görüşmesi sırasında söz alan Fatih ile Derviş arasında söz sataşması yaşandı. Derviş’in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan Fatih yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya kalktı. sözleri üzerine sinirlenen Fatih ayağa kalktı ve Derviş’in üstüne yürüdü.

  Evleneceksen Gel programında kavga çıktı İZLE

  EKRANI FLULAŞTIRDILAR

  Ekran görüntüsü hemen flulaştırılırken 1-2 saniye içinde tanıtımlar dönmeye başladı. Tanıtımlar sonrası programın sunucusu Uğur Arslan’ın bu tip olayları bir daha yaşamak istemediklerini söyleyerek bir seferlik tarafları affettiklerini ve diskalifiye etmediklerini açıkladı.Evleneceksen Gel programında kavga çıktı #2

  Evleneceksen Gel programında kavga çıktı #3

  Mustafa sinir krizi geçirdi - Evleneceksen Gel İZLE

  Mustafa sinir krizi geçirdi - Evleneceksen Gel

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir