Euro
10.9039
0.49%
Dolar
9.3538
0.25%
Altın
533.79
0.75%
Borsa
1.418
0%
Bitcoin
581.850
0.41%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Fazıl Say'dan Yılmaz Özdil'e: Defol git koyunlar

  Fazıl Say ile Yılmaz Özdil arasındaki gerginlik büyüyor.
  • 25.11.2012 - 08:27
  Fazıl Say'dan Yılmaz Özdil'e: Defol git koyunlar

  Fazıl Say dan Yılmaz Özdil e: Defol git koyunlar #1

  "Arabesk seven vatan hainidir" diyen Fazıl Say, kendisini eleştiren Yılmaz Özdil'e Facebook sayfasından ağır bir yanıt verdi. Say, "Hayatımda yazdığım en ağır Yılmaz Özdil" başlıklı yazısında  Özdil'e "defol git, koyunlar" gibi ifadeler kullandı.

  Yazısının başında "mişın impasibıl" mış, "Mozart sidisi"ymiş "Anjelina coli"ymiş...Buna otomatik reaksiyonlarla gülmek zorundaymışız.. çok komik.. hahahahahah... değil mi? Bu tek haneli i q bir yere kadar. 29 Ekim kahramanlık yazıları? İzmirlilik bimlelesi? 10 Kasım? Atatürk? Hadi canım sende..."Yeni -Doğan-Medya -maaşı" ne kadar izin verirse, o kadar..O kadar çağdaşlık.. O kadar gerçelik..." diyen Fazıl Say, yazının devamında da Özdil hakkındaki sert ifadelerini sürdürdü.

  DEFOL GİT, MAAŞINI AL GÜZEL GÜZEL

  Say yazısının  devamında, "Sıkıldık biz senden Yılmaz.."Toparla" filan da diyemiyeceğim... Toparlayacak adama toparla deriz de, senin denizin 30 santim sığ sular, sana diyemeyiz... Defol git, maaşını güzel güzel al.... Arabeskini güzel güzel dinle burdan sana başka bir deneyim gelmeyecek.." dedi. 

  İşte Say'ın o yazısı:

  Fazıl Say dan Yılmaz Özdil e: Defol git koyunlar #2

  Fazıl Say dan Yılmaz Özdil e: Defol git koyunlar #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir