Petrol
114.27
0.41%
Euro
17.4268
-0.72%
Dolar
16.6191
-0.38%
Altın
973.31
-0.29%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
337.732
-2.90%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C

  Ferdi Tayfur'a ne olmuş - Video

  Canlı yayına katılan Ferdi Tayfur'un felçli hali hayranlarını şaşırttı.
  • 23.02.2012 - 13:20
  Ferdi Tayfur'a ne olmuş - Video

  Ferdi Tayfur a ne olmuş - Video #1

  Ferdi Tayfur, Ata Demirer'in "Berlin Kaplanı" filminin kendi senaryosu "Lambalı Saz"dan çalıntı olduğuna ilişkin, Kanaltürk ekranlarında yayınlanan "2. Sayfa" isimli programda ilginç açıklamalarda bulundu.

  "NOTER TASDİKLİ SENARYOMU ÇALDI"

  Ferdi Tayfur, Ata Demirerin "Berlin Kaplanı" isimli filmi ile ilgili şu ifadeleri kullandı: "Filmi izleyince şaşkınlığımı, yaşadığım şoku anlatamam. Benim amcamla yaşadığım hikâyeden yola çıkıp yazdığım ve 3 yıl önce kendisine okuması için gönderdiğim 'Lambalı Saz' senaryomu çalmış. Sağlık sorunlarım öncesi Fuat Güner'in programının arasında filmde oynamasını teklif etmiştim. Ata sonra bana dönüş yapmadı. Benim noter tastikli senaryomu çalmış. Berlin Kaplanı filmine uyarlamış. Senaryoda 'Boks maçını Orhan Ayhan anlatacak' diye not düşmüştüm. Onu bile kullanmış"

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

  Ayrıca programda 2009 yılında aynı programa konuk olan Ferdi Tayfur ve Ata Demirer arasında ilginç bir diyalog yaşanmış. Program esnasında Ata Demirer'in yüz ve mimik hareketleri yakın plandan incelendiğinde ilginç bir detay ortaya çıkıyor.

  FERDİ TAYFUR'UN İDDİALARINA BKM FİLM VE ATA DEMİRER'DEN AÇIKALMA GELDİ

  MEDYA VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

  Sayın Ferdi Tayfur'un şahsım ve "Berlin Kaplanı" filmim ile ilgili haksız iddiaları iftira ve saldırı boyutuna gelmiştir. Ferdi Tayfur'un şahsımla ve filmimle ilgili iddialarının tamamı asılsızdır, gerçek dışıdır. Bu sebeple, avukatım Aydın Kurban tarafından Sayın Ferdi Tayfur hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır. Bu iftira ve saldırılar beni son derece üzmüştür. Bu nedenle, konunun mahkemelerce incelenerek gerçeğin bir an önce yasal olarak da ortaya konmasını beklemekteyim.

  Saygılarımla

  ATA DEMİRER

  BKM Film de, Ferdi Tayfur ve Yavuz Seçkin'in "BERLİN KAPLANI" filmiyle ilgili asılsız iddiaları nedeniyle mahkemeye başvuruyor. BKM Film'in avukatı Nazli Selek tarafından, BKM adına, filmin hak sahibi sıfatıyla, iddiaların doğru olmadığının tespiti ve iddia sahiplerinin hukuka aykırı fiillerinin önlenmesi talebiyle tazminat hakları saklı olarak dava açmak üzere yasal süreç başlatıldı.

  Uzun süredir konuyla ilgili "eser sahibi" oldukları iddiasıyla mahkeye başvuracaklarını belirten Tayfur ve Seçkin tarafından ne BKM Film'e ne de Ata Demirer'e henüz bir tebligat ulaşmadığını da belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  BKM Film


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir