Euro
9.5547
0.4%
Dolar
7.8775
0.2%
Altın
466.15
0.87%
Borsa
1.322
-0.26%
Bitcoin
151.550
1.19%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C
  Gözde Kansu ilk kez konuştu - izle

  Gözde Kansu ilk kez konuştu - izle

  ATV'deki Veliaht'tan, dekoltesi yüzünden kovulan Gözde Kansu sessizliğini bozdu.
  • 10.10.2013 - 07:49

  Gözde Kansu ilk kez konuştu - izle #1

  ATV'de ekrana gelen Veliaht yarışmasının ilk bölümünde, programa dekolte ile çıktığı için işten kovulan Gözde Kansu ilk kez konuştu. Hürriyet'ten Ayşe Arman'a hayli uzun bir röportaj veren Gözde Kansu, "Performans bahane, dekolte yüzünden kovuldum" dedi.

  Çelik'ten Veliaht'ın sunucusu Gözde Kansu'ya tepki - izle

  DİBİNE KADAR İZMİRLİ

  İşte Gözde Kansu'nun Ayşe Arman'a verdiği röportajdan kısa bir bölüm:

  Dibine kadar İzmirliyim! Neşeli, enerjik, eğlenceli ve komiğim. Özgürlüğüme feci düşkünüm. Tutkuluyum, coşkuluyum. Açıksözlüyüm, lafı evirip, çevirmem. Adı üstünde İzmirliyim!

  İNSAN AÇIK AÇIK SÖYLER

  Profesyonel bir iş yapıyoruz. Çocuk muyuz biz, açık açık söylersin değil mi ama? Pazartesi menajerimi aramışlar, kanalın genel müdürü Adem Bey, programın başındaki performansımı fazla hareketli bulmuş. Ama sonra "Olur" demiş. İşte onlar toplantıdayken, kadere bakın ki, Hüseyin Çelik, o açıklamayı yapıyor. Şimdi bakın, eğer performansımı beğenmiyor olsalardı, dünyanın parasını yatırıyorlar bu işe, o zaman söylerlerdi değil mi? Hiçbir şey söylemediler. Ne zaman ki Çelik konuştu, işler değişti. O zaman önce "dekolte" sorun oldu, sonra laf değişti, "Yok efendim performansını beğenmedik!" oldu...

  İşten çıkarılmanın performansınla ilgili olduğunu düşünmüyorsun yani...

  Tabii ki hayır. O işin bahanesi. Eğer bana şans verilmek istenseydi, verilirdi. Reytingler de fena değildi. Ama kimse, dekolteme laf eden siyasi iradenin aksine davranmak istemedi. Çok açık bu. En kolayı da beni kurban etmekti, ettiler. Yine bir kadını...

  YAŞAM TARZINA MÜDAHALE

  Bir taraftan "Yaşam tarzına müdahale edilmiyor" deniyor, peki bir kadının giydiğine karışmak, yaşam tarzına müdahale değil mi?

  Bal gibi müdahale...

  RÖPORTAJIN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir