Ilıcak'tan Şamil Tayyar'a viskili cevap - Video

Ilıcak'tan Şamil Tayyar'a viskili cevap - Video

CNN Türk'te ekrana gelen Dört Bir Taraf'ta konuşan Nazlı Ilıcak, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın kendisi hakkındaki sözlerine yanıt verdi.

VİSKİLİ CEVAP

Hukukun üstünlüğünü savunduğu için "cemaatçi" ilan edildiğinin altını çizen Ilıcak, kendisi için "Ergenekon'u viski markası sanar" diyen Şamil Tayyar'ı canlı yayında topa tuttu.

Cevap vermediği takdirde insanların aklına "bunun altında bir şey mi var" sorusunun geleceğini ifade eden Nazlı Ilıcak, AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar'la yaşadığı polemik hakkında şunları söyledi;

"Durup dururken polemiğe girmedim ben. 'Ben onun neden böyle MİT'e karşı tavır aldığını biliyorum ama burada söylemem' diyor. Bir de benim Odatv davasındaki şikayetimi neden çektiğimi sorguluyor. Sanki ben Odatv davasından Hakan Fidan'a karşı oldukları için vazgeçmişim. Ben bunu hiç önemsemedim. Ama sonra Antalya'ya gittim orada bana sordular, Ergenekon'un 'Bir numara'sı kim diye. Ben de Genelkurmay Başkanları olabilir dedim. Buna mukabil Şamil Tayyar'a da sormuşlar. "Nazlı Ilıcak Ergenekon'u ne bilir O Ergenekon'u viski markası sanar" dedi... Ben de cevap vermesem insanlar "Vay neler var bu işin içinde" diyecekler kaygısıyla Twitter'da yanıt yazdım. Bunun üstüne "Ben Ali Fuat Yılmazer'i senin gibi gammazlamadım" dedi. Pes yani! Bunlar artık ne uyduruyorlar, nasıl bir kara propaganda yapıyorlar... Bunun üstüne ben de Ali Fuat Yılmazer'i aradım. 'Ali Fuat Bey böyle laflar mı taşıyorlar size? Söylüyorlarsa inanmayın.' dedim. O da 'Ben zaten itibar etmiyorum böyle şeylere' dedi. O'na da hükümete yakın bazı kimseler diyormuş ki 'Nazlı Ilıcak'a inanma sakın, O inanılmaz biridir'. Burada yargının üstünlüğünü savundum diye ne cemaatçiliğim kaldı ne viskiciliğim ne bir şey..."

İşte Ilıcak'ın o açıklamaları - TIKLA İZLE