Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
486.506
-7.02%
1ºC
İstanbul
Güneşli 1 C
  İlyas Salman'ın canlı yayına damga vuran sözleri - izle

  İlyas Salman'ın canlı yayına damga vuran sözleri - izle

  Canlı yayında kızı için bunları söyledi.. PEZ..NKLİĞİNİ Mİ YAPAYIM.
  • 19.10.2012 - 03:40

  İlyas Salman ın canlı yayına damga vuran sözleri - izle #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER CNN Türk'te Mesut Yar'ın sunumuyla ekrana gelen Burada Laf Çok'ta televizyon ve spor dünyasından birçok usta isim buluşurken programın en ilginç konuğu ise İlyas Salman oldu.

  Televizyon ve spor dünyasından birçok usta ismin buluştuğu program, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

  Ünlü oyuncunun program genelindeki üslubu zaman zaman stüdyoda soğuk rüzgarlar estirirken, kendi kızıyla ilgili söylediği sözler de geceye damgasını vurdu.

  "KIZIMA PEZ..NKLİK YAPMAM"

  CNN Türk'teki Medya Mahallesi programını hazırlayıp sunan Ayşenur Arslan'ın kızıyla ilgili bir olayı anlattığı sırada araya giren İlyas Salman da kendi kızından bahsetti. Kızının 39 yaşında olmasına rağmen hala evlenmediğini anlatan Salman, kızına karışmadığını göstermek için canlı yayında "Ben çocuğumun peze..nkliğini yapmak zorunda değilim" dedi.

  "Yıllardır bana da soruyorlar, ya neden evlendirmiyorsun diye.. Ben mi tanıştırayım onu, ben kızıma pez...nklik yapmak zorunda değilim" ifadelerini kullandı.

  MESUT YAR KONUYU DEĞİŞTİRDİ

  Salman'ın sözlerinin ardından stüdyo bir anda buz keserken, araya giren Mesut Yar konuyu "estağfurullah" diyerek geçiştirdi.

  O KONUŞURKEN STÜDYO DİKEN ÜSTÜNDEYDİ

  Program boyunca İlyas Salman'ın ilginç tavırları dikkat çekti. Salman'ın kKonuşmasından içkili olduğu gözlendi. İlyas Salman konuşmaya başladığında başta Mesut Yar olmak üzere stüdyodaki diğer isimlerin diken üstünde olduğu da gözlerden kaçmadı.

  KIZIMA PEZ..NKLİK YAPMAK ZORUNDA DEĞİLİM!..

  İlyas Salman ın canlı yayına damga vuran sözleri - izle #2

   


  Görüş Bildir