Kanal D'nin yeni sezon tanıtım filmi kısa film gibi

Kanal D'nin yeni sezon tanıtım filmi kısa film gibi

Türkiye'nin önde gelen ekranlarından Kanal D, yeni sezona yeni bir tanıtım filmiyle adım attı.

Programlarında ve dizilerde yer alan 38 ismi reklam filminde oynadı. Ünlü yıldızların aksiyon sahnelerindeki performansları ise oldukça dikkat çekiciydi. Bir Hollywood klasiği olan 007 James Bond kurgusunun kullanıldığı çekimde, birbirinden başarılı aksiyon sahneleri vardı.

Tanıtım filminin başlangıcından itibaren izleyenleri büyüsü altına alan görüntülerin finalinde ise, aksiyon etkisini uçurması beklenen sahne ne yazık ki yer almadı.

TANITIM FİLMİ İÇİN TIKLAYIN

Filmde, Kanal D 'nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek dizi ve programlarındaki toplam 38 ekran yüzü yer aldı. İstanbul'u bir uçtan diğer uca gezerek, dört günde tamamlanan filmde, her bir ekran yüzü, şehir içinde hızlı bir tempoda, macera yüklü sahnelerde rol aldılar.

İLK KEZ STÜDYO DIŞINA ÇIKTI

Filmde, Kanal D'nin ekran yüzlerinin görevi ise; özel içerikli bir çantayı izleyicisine ulaştırmaktı. Kanal D bu filmle ilk kez stüdyo dışına İstanbul sokaklarına çıktı.

TWITTER'DA TT OLDU

Film, yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada büyük ilgi ile karşılandı, binlerce beğeni yorumu aldı ve yayına girdikten sadece 8 dakika sonra Türkiye'de, 10 dakika sonra ise Dünya'da trending topic (tt) oldu.