Euro
10.0044
0.82%
Dolar
8.4255
0.93%
Altın
492.12
1.11%
Borsa
1.403
0.23%
Bitcoin
326.000
-1.90%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Kara Para Aşk 3. bölüm fragmanı - Tıkla İzle

  'Kara Para Aşk'ın yeni bölümünde cinayet ile ilgili neler ortaya çıkacak? Esrarengiz durumlar işleri karıştırıyor.
  • 24.03.2014 - 13:18
  Kara Para Aşk 3. bölüm fragmanı - Tıkla İzle

  Kara Para Aşk 3. bölüm fragmanı - Tıkla İzle #1

  Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı 'Kara Para Aşk' 3.bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Atv'nin iddialı dizisi 'Kara Para Aşk'ın yeni bölümünde Elif ve Ömer Roma'ya gidiyorlar ve aşkları Roma'da alevlenmeye başlıyor.

  Kara Para Aşk 3.Bölüm Fragman HD

  Kara Para Aşk 3.Bölüm 2.Fragman HD

  3 BÖLÜM ÖZETİ

  Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir.
  Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
  Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir