Petrol
86.69
-0.22%
Euro
19.6283
0.06%
Dolar
18.6394
0.03%
Altın
1.078
-0.19%
Borsa
5030
-0.33%
Bitcoin
321.079
-0.79%
13ºC
İstanbul
Hafif yağmur 13 C

  Kuzey Güney 34. bölümde neler olacak - Video

  Kuzey’e, Barış’la Cemre’yi birlikte görmek çok ağır geliyor ve bir anda kontrolünü kaybediyor.
  • 08.05.2012 - 15:56
  Kuzey Güney 34. bölümde neler olacak - Video

  Kuzey Güney 34. bölümde neler olacak - Video #1

  Zeynep'in Gülten'lerin evinde kalmaya başlamasıyla Cemre, Kuzey'le Zeynep arasındaki ilişkiye daha yakından şahit olmak zorunda kalır.

  KUZEY, BEKİR'DEN YARDIM İSTİYOR

  Kuzey ise, Zeynep'le babasının arasını düzeltmeye çalışsa da başarılı olamaz. Öte yandan Ferhat'ın Simay üzerinden kendisine vermek istediği mesajı anlayan Kuzey'in, sevdiklerini korumak için yardım isteyebileceği tek kişi Bekir olur. Kuzey etrafındaki belalardan kurtulmak istedikçe, Bekir'e borçlandığının farkındadır.

  KUZEY'İN KISKANÇLIĞI

  Kalbindeki aşka söz geçiremedikçe Cemre daha çok yaralanır. Barış'ın ilgisi, zor zamanlarında Cemre'ye kaçabileceği bir liman sunar. Barış ve Cemre, baş başa geçirdikleri saatlerde, birbirlerinin hiç bilmedikleri yönleriyle tanışır. Cemre'nin Barış'la bir ilişki yaşadığını düşünen Kuzey ise bu durumdan duyduğu rahatsızlığı, etrafına belli etmemek için büyük bir çaba harcar.

  GÜNEY'İN YENİ PLANI

  Güney'in Banu'nun geçmişine dair soru işaretlerinin artması, Ebru'yu bu konuda yeni tedbirler almaya iter. Barış ise Güney'i hayatlarından çıkarmak için Burak Çatalcalı kozunu oynar. Ancak Barış, kendi geleceği adına da büyük bir kumar oynadığının farkında değildir. Diğer taraftan Güney ise Kuzey'in yeni işini kendine bağımlı hale getirecek planını uygulamaya koyar. Gerçekler ortaya çıktığında Kuzey, Güney'e rağmen önemli bir karar vermek zorundadır.

  Zor geçen bir günün ardından Barış'la Cemre'yi birlikte görmek, Kuzey'e çok ağır gelir. Kuzey, herkesin gözü önünde kontrolünü kaybettiğinde, bu an bir tek Cemre'yi mutlu eder. Diğer taraftaysa, Sinanerler'in hayatını değiştirecek süreç, Burak Çatalcalı'nın ortaya çıkışıyla başlayacaktır.

  KUZEY GÜNEY 1. FRAGMAN

  KUZEY GÜNEY 2. FRAGMAN


  Görüş Bildir