Petrol
95.98
-0.69%
Euro
18.3964
0.54%
Dolar
17.9619
0.07%
Altın
1.033
0.19%
Borsa
2789
0.00%
Bitcoin
424.359
-1.80%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C
  Kuzey Güney 5 bölüm özeti - Tıkla İzle

  Kuzey Güney 5 bölüm özeti - Tıkla İzle

  Güney, kardeşi Kuzey'in, sevgilisi Cemre'ye duyduğu aşkı anlıyor..
  • 06.10.2011 - 11:43

  Kuzey Güney 5 bölüm özeti - Tıkla İzle #1

  Dizide Kuzey'in bunalımda olup kendini içkiye verdiği sahnelerdeki görüntülerin ekrana geldiği anda çalan şarkı ise izleyicileri mest etti.

  KIVANÇ'TAN EL ENSE HAREKETİ

  Dizinin en dikkat çekici sahnelerinden biri Kuzey'in pazarda bir esnafla yapmış olduğu kavgaydı. Dizide mahalle serseri bir tipi canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ'un rolünde son derece başarılı olması dikkatlerden kaçmadı. Kavga esnasında pazarcıdan almış olduğu el ense harketi de son derece ustacaydı.

  İŞTE DİZİYE DAMGA VURAN EL ENSE HAREKETİ

  CEMRE GÜNEY'DEN UZAKLAŞIYOR

  Güney'le ilgili gerçekleri öğrenen Cemre, her geçen gün Güney'den daha da uzaklaşıyor. Güney'in yerine yıllarca Kuzey'in hapiste kaldığını öğrenen Cemre, bu sırra dair tüm gerçekleri öğrendiğinde, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Hayatını paylaşmaya niyet ettiği adamı aslında hiç tanımadığına karar verir. Cemre'yi kaybetmekten korkan Güney'in öfkesi de Kuzey'e yöneldi. Kuzey eviyle olan son bağını da kardeşi yüzünden koparır.

  KUZEY GÜNEY 5. BÖLÜM ÖZETİ

  KUZEY'İN FEDAKARLIĞINDAN ETKİLENDİ

  Kuzey, Cemre ile Güney'in birbirinden kopmaması için çaba harcar. Cemre'yi arayarak sakinleştirmeye çalışan Kuzey'in bu çabası Cemre'yi Kuzey'e daha da yaklaştırır. Bu arada Kuzey'in yanına gelen Cemre, Kuzey'i sakinleştirmeyi dener. Kuzey'in fedakarlığından etkilenen Cemre, Kuzey'i yanlış tanıdığını söyleyerek Kuzey'e sarılır. Bu sıcak sarılma Cemre'nin Kuzey'e yakınlaşmasını sağlar.
  Kuzey için ise hiçbir şey, hiç kimse, kardeşinden daha önemli değildir, artık Cemre, Kuzey'in geçmişidir, gençliğidir. Ve hep öyle kalacaktır.

  Güney'in korktuğu başına gelmiş, geleceğine dair soru işaretleriyle baş başa kalan Cemre, Güney'den giderek uzaklaşmıştır. Bu gelişmeler, Banu'nun da uzun zamandır beklediği bir fırsatı ayağına getirir.

  Güney'le tekne gezintisine çıkmak isteyen Banu'nun bu isteği Güney tarafından geri çevrilince Banu adeta çılgına döner.

  GÜNEY KUZEY'İN AŞKINI ANLIYOR

  Cemre reklam ajansını arayarak çekimlere gitmek ister. Kuzey'le karşılaşan Cemre, çekimlere birlikte gitmeyi teklif eder. Kuzey'de bu teklifi kabul eder. Ancak Kuzey'le Cemre'yi konuşurken gören Güney, Kuzey ve Cemre'nin peşine düşer. Çekim esnasında çekim yerine gelen Güney, sonunda Kuzey'in Cemre'ye aşık olduğunu anlar.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir