Euro
15.2729
0.85%
Dolar
13.4491
0.54%
Altın
792.9530
0.38%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
525.121
-9.03%
2ºC
İstanbul
Yoğun kar 2 C
  Kuzey Güney'e damga vuran intikam sahnesi

  Kuzey Güney'e damga vuran intikam sahnesi

  Kuzey Güney'in sezon finali ekran başındakileri duygulandırdı.
  • 21.06.2012 - 09:40

  Kuzey Güney e damga vuran intikam sahnesi #1

  Heyecan fırtınasının yaşandığı sürprizlerle örülü bir bölümle sezona veda eden "Kuzey Güney"in sezon finaline; Ali'nin Ferhat tarafından vurulması damgasını vurdu.

  FERHAT GÖZALTINA ALINDI

  Gerek öyküsü gerekse de iddialı oyuncu kadrosuyla daha ilk sezonunda adını diziler liginin ilk 5'inin arasına yazdıran "Kuzey Güney"; takipçilerinin soluksuz izlediği, sürprizlerle dolu bir bölümle yaz tatiline çıktı. Dizinin sezon finalinde Ferhat 'la Kuzey 'in karşılaşmasının galibi Kuzey oldu.Ferhat gözaltına alındı. Kuzey artık sevdiklerine verdiği sözü tutmanın mutluluğunu yaşarken, Ferhat ise işlediği suçların hesabını polislere vermeye çalıştı.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ!..

  BANU-GÜNAY EVLİLİĞİNE CEMRE DARBESİ

  Sinaner'ler cephesinde, Banu ile Güney 'in düğününde başlayan Burak Çatalcalı krizi, her geçen saat daha da büyürken, balayına çıkmak üzere son hazırlıklarını yapan Güney ve Banu 'nun evliliklerine, en büyük darbeyi Cemre vurdu. Kendisi yüzünden başlayan olaylardan habersiz olan Cemre ise aşk acısıyla baş başa kaldı. Kuzey'e aşkını itiraf ettikten sonra sığınacak hiçbir yeri kalmayan Cemre, sonunda kalbinin sesine kulaklarını tamamen kapatmaya karar verdi.

  FERHAT'IN  İNTİKAMI

  Kuzey, Zeynep 'le olan ilişkisinde sorunlardan ve korkulardan uzakta, yeni bir döneme girmek üzereyken, Ferhat hayatının en büyük kumarını oynadı. Ferhat, eski eşini öldürürken, 'Cana can, kana kan ' deyip Kuzey'den intikam almaya karar verir. Kuzey'i arayan Ferhat sevdiklerinden birisini öldüreceğini söyler. Sevdiklerini Ferhat'ın gazabından kurtarmaya çalışan Kuzey'in Ali aklına en son gelince, Ferhat'ın Ali'yi öldürmeye karar verdiğini anlar. Ali'nin öldürüleceğini sonradan anlayan Kuzey, Ali'nin vuruluşuna telefonda şahit oldu.

  KUZEY'İN MUHTEŞEM PERFORMANSI

  Vurulduktan sonra Ali'yi bulan Kuzey, Ali'nin bu dünyadan çekip gitmesine engel olamadı. 'Kardeşim' dediği en yakın arkadaşı Ali, Kuzey'in kollarında can verirken, Kuzey gözyaşlarına hakim olamadı. Oyunculuk eğitimi almayan Kıvanç Tatlıtuğ'un son sahnedeki performansı dikkatlerden kaçmadı. 

  Kuzey'in gözyaşlarına engel olamadığı sahnede fonda çalan Can Gox'un Haydar Haydar şarkısı yürekleri dağlarken, bu sahne Kuzey Güney'i Twitter'da en çok konuşulanlar arasına sokmayı başardı. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Kuzey'in Ferhat'tan nasıl intikam alacağı sorusu ise yeni sezondaki bölümlerde cevap bulacak.


  Görüş Bildir