Petrol
91.3
-0.54%
Euro
18.5281
-0.10%
Dolar
18.5801
0.05%
Altın
1.027
-0.30%
Borsa
3458
-1.91%
Bitcoin
377.872
3.18%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 15 C

  Muammer Ketenci: Türk kadınları sidik yarıştırma peşinde

  CNN Türk'te Burada Laf Çok programına konuk olan modacı Muammer Ketenci Türk kadınının giyim tarzıyla ilgili olarak 'sidik yarıştırıyorlar' şeklinde açıklama yaptı.
  • 08.10.2014 - 17:16
  Muammer Ketenci: Türk kadınları sidik yarıştırma peşinde

  ketenci

  CNN Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına konuk olan ünlü modacı Muammer Ketenci, Türk kadınlarını kızdıracak açıklamalarda bulundu.

  YERDEN YERE VURDU

  Cemil İpekçi'den sonra adından çokça söz ettiren ünlü modacı Muammer Ketenci, Türk kadınlarını yerden yere vurdu. Türk kadınlarının giyim tarzını beğenmediğini belirten Ketenci, ''Sidik yarıştırma peşindeler'' dedi.

  Muammer Ketenci: Türk kadınları sidik yarıştırma peşinde

  ''TÜRK ERKEKLERİ SON DERECE COOL''

  Ketenci Türkiye'de kadınların ve erkeklerin giyim tarzıyla ilgili bir karşılaştırma yaparak şunları söyledi;

  ''Mesela bana soruyorlar, Türk erkeği nasıl giyinmeli? Benim beğenmediğim sırf Türk kadını. Türk erkeği o kadar bilinçli giyiniyor ki, o kadar kendine yakıştırıyor ki. Mesela bugün deseniz ki iki tane Türk erkeğimiz var ne dersiniz? Hepsi cool. Son derece cool. Siz de kendi tarzınıza göre coolsunuz. Türkiye'de Türk kadınının giyinebileceği 10 liralık mağazaları çoğunluktadır ama erkekte boyle bir şey yoktur gittiğinizde bütün cüzdanınızı boşaltırsınız.

  ''TÜRK KADININDA SİDİK YARIŞTIRMA VAR''

  Türk kadınını eğitemezsiniz çünkü Türk kadınının ukalalık boyutu çok yüksek. Çünkü çok becerikliler gördüklerini hemen tasfir edebilir uygulayabilirler. Ancak bir sidik yarıştırma var bizim Türk kadınında. Bu sidik yarıştırma olduğu sürece onlar iki adım daha ileri giderken diğerleri gidemezler.''


  Görüş Bildir