Euro
15.0068
3.72%
Dolar
13.264
3.49%
Altın
757.64
3.08%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
758.977
2.29%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C

  NTV Spor'un satışı resmen açıklandı

  Türkiye'nin açık kanaldan yayın yapan spor kanallarından olan NTV Spor, ulusal yayın frekansı Discovery Communications tarafından satın alındı.
  • Haber Merkezi
  • 31.01.2018 - 17:17
  NTV Spor'un satışı resmen açıklandı

  NTV Spor un satışı resmen açıklandı #1

  Bir süredir konuşulan NTV Spor'un satışı resmen açıklandı.

  DISCOVERY SATIN ALDI

  Konuyla ilgili açıklama yapan Discovery Networks EMEA Başkanı ve Genel Müdürü Kasia Kieli, "Bugün Discovery'nin Türkiye'deki yolculuğunda önemli bir dönüm noktası. Doğuş Yayın Grubu ile genişlettiğimiz ortaklığımız ve bu satın alımla birlikte Türk seyircilerin televizyon izleme deneyimine daha fazla seçenek ve değer katarak bölgeye olan bağlılığımızı tekrar teyit etmiş olduk." dedi.

  SPOR YAYINLARI NTV'DE DEVAM EDECEK

  Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen de "Discovery Grubu ile yeni bir anlaşma yaparak ülkemizin televizyon izleyicisine alışılagelmişin dışında bir yayın sunulacaktır. Bu ortak çalışma sonrasında, NTV Spor'un yayın içeriği haber kanalımız olan NTV'de devam edecek, yani NTV Spor evine geri dönüyor." diye konuştu.

  Satın alma ile ilgili gerekli kapanış koşulları sağlandıktan ve işlemler tamamlandıktan sonra Discovery, kanalı erkeklere yönelik yeni bir eğlence kanalına çevirecek.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir