Euro
10.1486
0.34%
Dolar
8.6617
0.11%
Altın
490.62
-0.27%
Borsa
1.407
0%
Bitcoin
378.243
3.44%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C
  O Ses Türkiye'de Opera sanatçısı geceye damga vurdu

  O Ses Türkiye'de Opera sanatçısı geceye damga vurdu

  Gecenin yıldızı olan Hasan Doğru'yu jüri üyeleri seçmek için birbirleriyle yarıştı.
  • 05.11.2013 - 01:27

  O Ses Türkiye de Opera sanatçısı geceye damga vurdu #1

  Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Opera bölümü mezunu Hasan sesinin yanı sıra mutevazi tavırlarıyla da gecenini yıldızı oldu.

  HADİSE'Yİ ÜZEN ANI

  Hasan 'Caruso' adlı aryayı seslendirdikten sonra jüri üyeleri kendisini seçmesi için adeta yalvarmaya başladı. Hadise ise şaşılacak derece de suskundu. Bir süre sonra durgunluğunun sebebini anlatan Hadise, 3 yıl kadar önce Belçika'da yaşayan ve bugün hayatta olmayan yakın bir dostunun bu şarkıyı çok sevdiğini ve onu son gördüğü günde bu şarkının çaldığını anlattı. Hadise anlatırken duygulanan Hasan'ın da gözleri doldu.

  LOKANTACI OPERA SANATÇISI

  Yarışmada performans şarkısının yanı sıra istek üzerine bir arya ve bir de 'Yayla Yolları' adlı türküyü seslendiren Hasan için salonda alkış tufanı koptu. Hasan'ın sesi ve duruşunun yanı sıra hikayesi de jüri üyelerini şoke etti. Hasan opera eğitimi aldığını ancak Zonguldak'ta ailesine ait lokantada çalıştığını söyledi. Bunu duyan Hadise 'Böyle bir ses var Türkiye'de ve keşfedilmemiş. Ayıp! İyi ki geldin' diyerek tepkisini gösterdi. Gecenin yıldızı Hasan birbiriyle yarışan jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz'u seçti.

  HASAN DOĞRU'NUN PERFORMANSI

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir