Öyle Bir Geçer Zaman Ki 85. bölüm fragmanı - Video

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 85. bölüm fragmanı - Video

Kanal D'nin, başrollerini; Ayça Bingöl, Wilma Elles, Muhammet Uzuner, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Gün Koper, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu'nun paylaştıkları sevilen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" yine heyecan ve duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde;

Ayça, Mete ile buluşmaya gider, Osman da dükkana bakmak üzere okuldan çıkar, ancak yolda biraz oyalanır. Hakan, Ahmet'in yanında çalışmaya başlar. Ancak federasyondaki diğer görevliler Ekrem Tatlıoğlu'nun oğlu olduğunu öğrenince huzursuzluk çıkarırlar. Protesto mitingde konuşma yapacak olan Ahmet tehdit mektubu alır, fakat yine de konuşma yapmaktan vazgeçmez...

Dadısına bir türlü alışamayan Deniz, onunla tartışır hatta bununla da kalmaz onu çalışma yaptıkları odaya kilitleyip kaçar. Soner, Cemile ve Süleyman Deniz'den anahtarı almak için seferber olurlar. Ancak Deniz anahtarı tek bir şartla vermeye razı olur.

Öyle Bir geçer Zaman Ki 85. bölüm fragmanı

Öyle Bir geçer Zaman Ki 85. bölüm fragmanı 2

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 85. bölüm fragmanı - Video

AHMET'E SUİKAST

Cemile, Ali'nin evini Arif'e kiraya verme konusunu çocuklara açar. Mete bu durumu pek de hoş karşılamaz... Osman, git gide ısındığı ve düşüncelerinden etkilendiği bu adama yardım etmek ister. Ayça, Mete ile buluşmak için yine sözleşir, ama abisi Mithat'a yakalanır. Ayça'nın bir erkekle görüştüğünü anlayan Mithat'ın tepkisi çok sert olur. Aydın ve Osman'ın da katıldığı mitingde beklenen olur. Ahmet'e suikast düzenlenir.

Mithat Mete ile buluşup tanışmaya razı olur. Fakat buluşma her iki taraf için de büyük sürpriz olur.