Rasim Ozan medya patronlarını uyardı-Video

Rasim Ozan medya patronlarını uyardı-Video

Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit programında gündem, Gaziantep'te yaşanan terör saldırısıydı. Programda konuşan gazeteci yazar Rasim Ozan Kütahyalı, Hürriyet gazetesinin dünkü manşetine dikkat çekti.

Habere göre ABD, Türkiye ve Suudi Arabistan'ı temsilen üç takım halinde yürütülen ve bir gün süren simülasyonda, Gaziantep ve Kahramanmaraş gibi bölgelerde bombalamalar olması da konuşuluyor.

AYDIN DOĞAN'A GÖNDERME

O haber Türkiye'de tartışma konusu olurken "Medya Türkiye-Suriye Savaşı mı istiyor" tartışmalarına neden oldu. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Dinamit'te konuşan Rasim Ozan Kütahyalı ise isim vermeden Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu'nu eleştirirken, gazetenin sahibi Aydın Doğan'a da mesaj gönderdi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

"MEDYA PATRONLARI UYANIK OLSUN"

Türkiye'nin Suriye'yle savaşması için operasyonel haberler yapıldığını savunan Kütahyalı, "Suriye'ye Türkiye asla girmemelidir. Kimi operasyonel haberler var. Operasyonel haberlerle, manşetlerle Türkiye'yi Suriye'ye sokmaya çalışıyorlar. Kimi medya patronları da, bu konuda biraz uyanık olsun." dedi.

Rasim Ozan medya patronlarını uyardı-Video