Euro
10.1329
0.27%
Dolar
8.5641
0.14%
Altın
495.82
0.3%
Borsa
1.36
0.77%
Bitcoin
326.606
-3.66%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C
  Show TV'de ana haberi Ece Üner sunacak

  Show TV'de ana haberi Ece Üner sunacak

  Ciner Grubu'nda yapılan yeni atamalarla birlikte, Ece Üner Show TV ana haber spikerliğine getirildi.
  • 30.12.2013 - 17:47

  Show TV de ana haberi Ece Üner sunacak #1

  Ciner Grubu, Show TV ve Habertürk TV'de yeni atamaları çalışanlarına duyurdu. Buna göre Show TV ana haberi sunan Erhan Çelik Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni oldu. Onun yerine Show TV ana haberi Ece Üner sunacak. 

  İŞTE HABERTÜRK'TEN YAPILAN AÇIKLAMA

  Habertürk'ten yapılan 2 maddelik açıklamada şöyle denildi:

  1. Show Haber, Haber Dairesi Başkanlığı ve Ana Haber Sunuculuğu görevini başarı ile yürütmekte olan değerli çalışma arkadaşımız Erhan Çelik, 01.01.2014 tarihinden itibaren Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine atanmıştır. Sayın Erhan Çelik bu görevinin yanısıra Show Haber’in Genel sorumluluğunu sürdürmeye devam edecektir.

  2. Habertürk Tv’nin başarılı haber programcısı ve Ana Haber sunucusu Sn. Ece Üner, Erhan Çelik’in yerine Show Tv hafta içi Ana Haber sunuculuğu görevine atanmıştır. 

  Show TV de ana haberi Ece Üner sunacak #2

  SİMGE BEKLENİYORDU ECE OLDU

  Ciner Grubu, Show TV'yi de satın aldıktan sonra ilk iş olarak Simge Fıstıkoğlu'nu Habertürk'ten Show'a kaydırmıştı. Fıstıkoğlu'nun kanal yönetimi tarafından gece gündüz ayrımı yapmadan her yayın saatinde ekrana çıkarılması, Show Ana Haber spikerliği öncesi ısınma turları olarak değerlendiriliyordu. Ciner'in Simge Fıstıkoğlu yerine Ece Üner'i tercih etmesinin, Fıstıkoğlu cephesinde olumlu karşılanmadığı kesin

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir