Euro
15.3358
0.78%
Dolar
13.5825
0.68%
Altın
781.74
0.95%
Borsa
2.001
1.03%
Bitcoin
709.009
-1.32%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Turgay Güler'den Ekrem Dumanlı'ya sert sözler

  Turgay Güler, 3. kişilerle kendisi hakkında konuştuğunu ileri sürdüğü Zaman'ın tepe ismi Ekrem Dumanlı'ya sert bir yazıyla karşılık verdi.
  • 16.09.2014 - 12:44
  Turgay Güler'den Ekrem Dumanlı'ya sert sözler

  Turgay Güler den Ekrem Dumanlı ya sert sözler #1

  Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'yı hedef tahtasına oturttu.

  ZAMAN'IN YAYIN YÖNETMENİNE ÇAKTI

  Dumanlı'nın kendisi hakkında başkalarına bir takım sözler söylediğini öne süren Turgay Güler, "Hadi Ekrem mülaane yapalım" başlıklı yazısında Zaman'ın tepe ismine yüklendi.

  Güler, 17 Aralık öncesinde Dumanlı'nın kendisine "yalvararak" yazılarını yumuşatmasını tavsiye ettiğini ve çeşitli kişileri arayarak kendisinin yazılarına müdahale etmeye çalıştığını da yazısına ekledi.

  "YAZILARIMA MÜDAHALE ETMEYE KALKIŞTI"

  İşte Turgay Güler'in yazısındaki o bölümler:

  "Ey Ekrem; sen değil miydin beni arayıp “bu kadar sert yazmamam” konusunda yalvaran? Ey Ekrem; sen değil miydin NT mağazalarının bana yönelik ambargosunu yanlış bulup, “düzelttireceğim” diyen? Ey Ekrem; sen değil miydin sağı solu arayıp, yazılarıma müdahale edilmesini isteyen? Hadi çık yemin et, “kimseyi aramadım” de. Ey Ekrem, hadi mülaanede bulunalım. Çok seversiniz ya mülaaneyi! Hadi! Ey özgürlük savunucuları size sesleniyorum! Bu Ekrem var ya bu Ekrem, 17 Aralık öncesinde yazılarıma müdahale etmeye kalkıştı! Tamam, başaramadı ama denedi. Olmayacak mı bir kınamanız?"

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir