Euro
9.9222
-0.01%
Dolar
8.352
0.05%
Altın
487.09
0.07%
Borsa
1.4
0.48%
Bitcoin
331.304
-1.67%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C
  Twitter'da Enver Aysever'e tarihi cevap

  Twitter'da Enver Aysever'e tarihi cevap

  Ünlü televizyoncu Enver Aysever'in Twitter'da yaptığı bir açıklamaya verilen muhteşem cevap..
  • 11.08.2014 - 11:02

  Twitter da Enver Aysever e tarihi cevap #1

  Köşk seçimleri Erdoğan'ın tarihi bir zaferine daha sahne oldu. Erdoğan oyların yüzde 52'sini alarak ilk turda Cumhurbaşkanı olmaya hak kazandı. 

  ENVER AYSEVER'E TARİHİ CEVAP

  Seçimlerin ardından medyada büyük bir tartışma başlarken, tartışılan konulardan biri de gazeteci Enver Aysever'in attığı tweet'e verilen bir yanıt oldu. 

  Aysever'in, sırf Erdoğan kazanmasın diye, sempati duymamasına rağmen oy verdiği Ekmeleddin İhsanoğlu'nun kaybetmesi, her CHP'li gibi Enver Aysever'i de çılgına çevirdi. 

  Aysever'in "Mecburiyetten oy vermekten bıktık" tweet'i gecenin en çok konuşulan tweet'lerinden biri olurken, bir kullanıcının verdiği cevap da en az bu tweet kadar ses getirdi. Aysever'i takip eden kişi, "Mecburiyetten oy vermekten bıktık" sözlerine "Şimdi sen mi koyun oluyorsun yoksa Erdoğan'a oy veren ben mi" şeklinde bir cevap verdi. 

  BİR DE AK PARTİLİLERE KOYUN DİYORLAR

  Bilindiği gibi AK Parti ve Erdoğan'a oy veren seçmenlerin büyük bir bölümü, yıllardır "koyun zihniyetli" olmakla itham ediliyor. Ancak görünen o ki, Erdoğan'ın karşısındaki ulusalcı-laikler, istemeseler de "mecburiyetten" bir adaya oy verebiliyor. 

  Twitter da Enver Aysever e tarihi cevap #2

  Erdoğan'ın balkon konuşması İZLE

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir