Euro
10.1207
0.03%
Dolar
8.6278
0.01%
Altın
492.39
0.03%
Borsa
1.386
-0.45%
Bitcoin
358.667
-6.02%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C
  Uğur Dündar: Abdüllatif Şener CHP'li olsun

  Uğur Dündar: Abdüllatif Şener CHP'li olsun

  Uğur Dündar, canlı yayında ağırladığı Abdüllatif Şener için "CHP'den aday olsun" teklifine seyirciler alkışla karşılık verdi.
  • Haber Merkezi
  • 06.03.2015 - 17:05

  Uğur Dündar: Abdüllatif Şener CHP li olsun #1

  Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası programında Uğur Dündar, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve beraberindeki heyetle Esad'ı ziyaret eden Abdüllatif Şener'i ağırladı.

  Uğur Dündar, Şener'e Vatan Partisi'yle birlikte Esad'ı ziyaret etmesi üzerine buradan adaylık düşüncesi olup olmadığını sordu. Abdüllatif Şener "AK Parti'den ayrıldığım günden bu yana hiçbir partiye üye olmadım, hiçbir partinin kimliğine bürünmedim" diye cevap verdi.

  SEYİRCİYE "ŞENER CHP'DEN ADAY OLSUN MU" SORUSU

  Abdüllatif Şener'in cevabının ardından Uğur Dündar, seyirciye dönerek kamuoyu yoklaması yaptı ve "Abdüllatif Şener CHP'den aday gösterilirse destekler misiniz?" diye sordu.

  Uğur Dündar: Abdüllatif Şener CHP'li olsun İZLE

  SEYİRCİDEN ALKIŞLI CEVAP

  Seyirciler alkış ve ıslıklarla cevap verince diğer konuk CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Yalova mı? Bilelim yani.." diyerek esprili bir şekilde araya girdi.

  "BEN DE SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM"

  Seyircinin alkışını yorumlayan Uğur Dündar ise şunları söyledi:

  "Demokrasi eşittir milli irade. Milli irade burada. Milli irade teveccüh gösteriyor. Benim kişisel görüşüm de sizlerle aynı"

   


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir