Petrol
110.46
0.43%
Euro
16.9737
1.03%
Dolar
15.9371
0.41%
Altın
952.56
1.06%
Borsa
2389
0.71%
Bitcoin
485.463
2.00%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C
  Zahide ile yetiş hayata'da ilginç olay

  Zahide ile yetiş hayata'da ilginç olay

  Atv'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programında ilginç bir olay gerçekleşti.
  • 29.11.2013 - 00:10

  Atv'de yayınlanan 'Zahide ile yetiş hayata' programında yarışmacı, karısı ile barışabilmek için izdivaç programına katıldığını açıkladı.  

  KARISINI KISKANDIRMAK İSTEMİŞ

  Programa katılan Savaş Oruç, evliliğinin kötü gittiğini ve eşi Nuray Oruç'la barışmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Savaş Oruç'un eşi Nuray hanım canlı yayına bağlandı ve söyledikleriyle herkesi şoke etti. Nuray hanım'ın, eşinin kendisiyle hala evli olduğunu ama bir evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olduğunu söylemesi stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Bunun üzerine Zahide Yetiş, evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olan Savaş Oruç'u stüdyodan dışarı çıkardı.

  Zahide ile Yetiş Hayata'da ilginç olay - izle

  ESRA EROL ENSONHABER'E KONUŞTU

  Esra Erol o yarışmacıya dava açacağını ifade edip şunları kaydettı: "Geçtiğimiz haftalarda programa evlenme isteği ile katılan Savaş bey programın tüm katılım şartlarını kabul edip, bekar oldugunu resmi evraklarla beyan etmiştir. Boşanmasının gercekleştiğini ve bunun için tarih veren sözleşmeyi kendi el yazısıyla beyan eden beyefendi.. "Yarın size söz boşanma evraklarımı getireceğim" diyerek güven oluşturmuş, en önemlisi yaptırımı olan bir sözleşmeye imza atacak kadar cesaretli davranmıştır. İyi niyetli olduğu düşünülen bu kişiye ekip yardım etmiştir. Bundan sonraki süreçte hem yalan beyan hem de programa zarar verdiği için Savaş bey'e 1 tl'lik örnek teşkil edecek dava açılacaktır." 

  Esra Erol, yalancı damat adayına dava açıyor - izle


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir