Euro
11.1143
0.79%
Dolar
9.5716
0.97%
Altın
554.3
1.16%
Borsa
1.518
-0.08%
Bitcoin
565.150
-1.57%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C
  Subaru modelleri artık daha cesur

  Subaru modelleri artık daha cesur

  Subaru, XV e-BOXER ve yeni Forester e-BOXER'ın yanı sıra “BOLDER” tasarım felsefesiyle üretilen yeni konsept modeli VIZIV ADRENALINE'i de tanıttı.
  • Haber Merkezi
  • 12.03.2019 - 17:25

  "Confidence in Motion" sloganı ile dünyanın dört bir yanında müşterilerine "keyif ve iç huzuru" sunan Subaru, 2014 yılından bu yana otomobillerini “DYNAMIC X SOLID” tasarım felsefesiyle tasarlıyordu.

  DAHA CESUR OLACAK

  Subaru'nun Temmuz 2018'de açıkladığı yeni orta vadeli vizyonu “STEP” kapsamında, markanın tasarım felsefesi “BOLDER” olarak belirlenmişti. “BOLDER” tasarım felsefesi sayesinde yeni Subaru modelleri, “DYNAMIC X SOLID” ile üretilen modellerden “daha cesur” hale gelecek.

  Subaru modelleri artık daha cesur #1

  “BOLDER” tasarım felsefesiyle Subaru, markanın bakış açısını genişletmeyi, Subaru modellerinin özelliklerini daha belirgin bir şekilde tanımlamayı ve tüm yolculara daha fazla keyif vermeyi hedefliyor.

  GÜÇLÜ GÖRÜNÜŞE KATKI

  “Subaru VIZIV ADRENALINE Concept” ise yeni “BOLDER” tasarım felsefesiyle tasarlanan ilk Subaru modeli olma özelliğine sahip. Dinamik ve güçlü bir dış tasarıma sahip olan VIZIV ADRENALINE'in metal-cam karışımı özel tasarım tavanı bu güçlü görünüşe büyük katkıda bulunuyor.

  Subaru modelleri artık daha cesur #2

  ÖZGÜRCE HAREKETE TEŞVİK EDEN GÜÇLÜ GÖRÜNÜM

  Otomobilin jantlarında ve arazi tipi lastiklerinde kullanılan beyaz dokunuşlar ise otomobilin güçlü görünmesini sağlayan bir diğer unsur.

  Tüm bu tasarım öğeleri sayesinde VIZIV ADRENALINE Concept; sağlam, çevik ve güçlü bir görünüm sunuyor. VIZIV ADRENALINE doğada özgürce hareket etmeyi teşvik eden bir otomobil. Yüksek arazi sürüş kabiliyeti sayesinde hem şehirde hem de doğada aktif yaşamayı kendi tarzı olarak belirleyenleri hedefine alıyor.

  Subaru modelleri artık daha cesur #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir