Euro
10.1375
0.15%
Dolar
8.5498
-0.11%
Altın
497.04
0.38%
Borsa
1.361
0.09%
Bitcoin
343.298
5.54%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Başbakan Erdoğan'ın Avcılar konuşması

  Erdoğan Avcılar'da halka hitap etti, muhalefete yüklendi.
  • 08.03.2014 - 18:36
  Başbakan Erdoğan'ın Avcılar konuşması

  Başbakan Erdoğan ın Avcılar konuşması #1

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Avcılar'da miting düzenlendi. Yağmur altında devam eden mitingde Başbakan İstanbul'un AK Parti döneminde yaşadığı değişimi anlattı. "CHP'de İSKİ yolsuzluğu vardı. CHP demek çöp demektir, hava kirlliği demektir." dedi.

  İŞTE ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARI

  Rabbim kardeşliğimizi daim etsin. Görüyorum ki Avcılar da yerel yönetimde değişim kararı vermiş. Öyleyse bugünü bi kenara koyarsak 21 gün var. 21 gün gece gündüz demeden çalışmaya var mıyız? Pensilvanya'nın ablaları varmış. Bizim ablalarımız da burada. Abileri varmış bizim abilerimiz de burada.

  FANİ OLARAK KİMSE KİBİR ETMESİN

  Biz Allah'tan başka kimsenin karşısınde eğilmeyiz. Bunların alışageldiği tiplerden değiliz. Bizim bu yolculuğumuz bugüne kadar böyle geldi. Biz birer faniyiz birer fani olarak kimse kibir etmesin, gururlanmasın. Önümüze bir çok şeyler attılar ama engelleyemediler.

  Başbakan Erdoğan ın Avcılar konuşması #2

  CHP DEMEK ÇÖP DEMEKTİR

  Avcılar'da muhteşem bir arıtma tesisi yapıldı. Seçim sonrası resmi töreni yapacağız. Avcılar'a bir meydan gerekmez miydi? Sokak arasında miting yapıyoruz. Niye sokak arasında yapalım da bir meydanda yapmayalım?  Buranın en önemli sıkıntısı metrobüsün devreye girmesiyle Avcılar'ı rahatlattı. Bunu yapan kim İBB Başkanı Kadir Topbaş. CHP'de İSKİ yolsuzluğu vardı. CHP demek çöp demektir, hava kirlliği demektir. İzmir'de Binali Bey bana diyor ki burada hala vahşi depolama var. Hala siz hizmete mi oy vereceksiniz ideolojiye mi oy vereceksiniz? AK Parti eser siyaseti yapıyor bunlar ideoloji siyaseti yapıyor.

  BU KILIÇDAROĞLU KUYRUKÇU

  CHP'nin İstanbul'a gönderdiği zat Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk klasörü önünde resim çektirdiği poz verdiği kişi. Bu Kılıçdaroğlu genel müdür değil miydi? Hastanedeki kuyrukları hatırlıyorsunuz değil mi? Bu Kılıçdaroğlu kuyrukçu. Şimdi gidip istediğiniz ilaçları alabiliyor musunuz? Biz sizi seviyoruz be!

  3 KOYUN TESLİM EDİN KAYBEDİP GELİRLER

  Ey Kılıçdaroğlu sen AK Parti'ye mi yolsuzluk diyorsun sen kendine bak. Rahşan affıyla yırttı. Dizilerde izlediğiniz Kanuni'nin torunu değiliz. Viyana kapısına dayanan Kanuni'nin torunlarıyız. Geldiğimizde milli gelirimiz 230 milyar dolardı. Biz bu süre içerisinde 230 milyar dolara 590 milyar dolar ilave ettik. CHP'nin yavrusu DSP, yanında MHP vardı hükümet oldular. 23,5 milyar dolar IMF'ye borçla teslim ettiler.Devletin borçlanma faizi yüzde 63'tü şimdi tek haneli rakam. Enflasyon yüzde 30'du. Bunlar bırakın devlet yönetmeyi 3 koyun teslim edin kaybedip gelirler.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir