Euro
9.5241
0.07%
Dolar
7.8548
-0.09%
Altın
462.71
0.13%
Borsa
1.325
0.02%
Bitcoin
149.998
0.23%
7ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 7 C
  Binali Yıldırım ile Sivaslı vatandaşın ilginç diyaloğu

  Binali Yıldırım ile Sivaslı vatandaşın ilginç diyaloğu

  Bakan Binali Yıldırım, çağrı merkezi açılışında operatör yerine geçerse..
  • 28.12.2012 - 10:36

  Binali Yıldırım ile Sivaslı vatandaşın ilginç diyaloğu #1

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, çağrı merkezi açılışında operatör yerine geçince telefondaki şahısla aralarında ilginç diyaloglar yaşandı.

   

  İLAHİYAT FAKÜLTESİNE YURT MÜJDESİ

  Bakan Yıldırım, vatandaşla aralarında geçen konuşmayı anlatınca herkesi kahkahaya boğdu. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kars ziyaretinde ilk olarak Uluslararası Standartlarda inşa edilen yeni Kars Havalimanı Terminal binasına giderek incelemelerde bulundu. Ardından Valilik Binası'na geçen Bakan Yıldırım, Vali Eyüp Tepe'den brifing aldı. Kars Kafkas Üniversitesi'nde bu yıl açılan İlahiyat Fakültesi içinde bir hayırsever vatandaşın yurt yaptıracağı müjdesini de veren Bakan Yıldırım, buradan Kars Belediyesine geçti.

  SİVASLI VATANDAŞLA İLGİNÇ POLEMİK

  Ulaştırma Bakanı burada da Belediye'nin yaptığı hizmetleri Başkan Nevzat Boşkuş'tan dinledi. Belediye binasındaki ulaşım teknolojisi olan Çağrı Merkezi'nin de açılışını yapan Bakan Yıldırım, çağrı merkezlerinin gerek iş istihdamında, gerekse hizmet bakımından çok önemli olduğuna değindi. Yıldırım açılışını yaptığı çağrı merkezinde gezisi esnasında bir çağrı operatörünün yerine geçerek müşteriyle görüşmesi renkli dakikalara sahne oldu. Sivas'tan bir müşteriyle bakan olduğunu söylemeden konuşan Bakan Yıldırım, müşteriden gelen tepkiye dakikalarca güldü ve etrafındakileri kahkahaya boğdu.

  Binali Yıldırım ile Sivaslı vatandaşın ilginç diyaloğu

  Binali Yıldırım ile Sivaslı vatandaşın ilginç diyaloğu #2

  DAHA ÖNCE DE YAŞAMIŞTI

  Daha önce de İzmir'de çağrı merkezi açılışına katılan Bakan Binali Yıldırım, gelen telefonlardan birini açarak yanıt vermişti. Kendini tanıtmayan Yıldırım'ın soruları üzerine telefondaki vatandaş, "Bir derdimiz var anlatacağız anamızın nikahını bile soruyorlar" diyerek konuşmayı sonlandırmıştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir