Euro
10.1198
0.79%
Dolar
8.5325
0.68%
Altın
494.56
0.12%
Borsa
1.43
1.13%
Bitcoin
330.500
-0.01%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Bozdağ: Erdoğan'ın sürdüğü arabanın geri vitesi yok

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, katıldığı toplantıda yaptığı konuşmasında, "Tayyip Erdoğan'ın sürdüğü arabanın geri vitesi yok" dedi.
  • 26.03.2014 - 13:58
  Bozdağ: Erdoğan'ın sürdüğü arabanın geri vitesi yok

  Bozdağ: Erdoğan ın sürdüğü arabanın geri vitesi yok #1

  Bekir Bozdağ, partisi tarafından Yozgat Grand Ser Otel'de düzenlenen İstişare Toplantısında yaptığı konuşmada, yerel seçimlere çok az kaldığını ifade ederek, seçim çalışmalarında canla başla çalışan AK Parti İl Teşkilatına teşekkür etti.

  Bozdağ: Erdoğan ın sürdüğü arabanın geri vitesi yok #2

  "ERDOĞAN'IN SÜRDÜĞÜ ARABANIN GERİ VİTESİ YOK"

  Bozdağ, Türkiye'nin önüne kimsenin taş koyamayacağının altını çizerek, "Ben buradan Yozgat'tan bir kez daha diyorum ki boşuna uğraşıyorlar. Tayyip Erdoğan'ın sürdüğü arabanın geri vitesi yok. İleri, her zaman ileri. Hep ileri. Bahçeli olsa rüzgara göre döner, Allah var. Kılıçdaroğlu olsa rüzgar esmeden döner. Şimdi biliyorsunuz. CHP eskiden ne diyordu ' Atam izindeyiz' diyordu. Şimdi onu değiştirmişler. 'Hocam izindeyiz' diye devam ediyorlar. Değiştirdiler. Bambaşka bir noktaya getirdiler. Ama biz değişmiyoruz. Bizim hedefimiz 2023.

  "TAYYİP ERDOĞAN YERLİ BİR FİGÜRDÜR, MİLLİ BİR FİGÜRDÜR"

  İnşallah buradaki gençlerin hedefi 2053, 2071. Bizim yapamadıklarımızı onlar yapacaklar. Büyük Türkiye'yi onlar daha iyi bir noktaya getireceklerdir. Hangi iftiraları, nereden yayarlarsa yaysınlar. Hepsi boş. Çünkü bu millet kararını vermiş. Ve bu millet kime sahip olacağını biliyor. Tayyip Erdoğan yerli bir figürdür. Milli bir figürdür. Ve Türkiye'nin kendi gönül hazinesinin, kendi kültürünü, kendi medeniyetini, kendi tarihi mirasını ayağa kaldıran bir liderdir. Millet bunu görüyor." ifadelerini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir