Euro
15.3518
0.11%
Dolar
13.4697
0.24%
Altın
786.0560
-0.01%
Borsa
2,080.32
-0.26%
Bitcoin
572.481
-1.28%
4ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 4 C

  Bozdağ: Pkk'nın çocuk ve kadın öldürme sicili kabarık

  Bozdağ: Gaziantep saldırısının PKK tarafından gerçekleştirildiği konusunda başından beri herhangi bir tereddüdümüz yoktu
  • 25.08.2012 - 15:43
  Bozdağ: Pkk'nın çocuk ve kadın öldürme sicili kabarık

  Bozdağ: Pkk nın çocuk ve kadın öldürme sicili kabarık #1

  Gaziantep’te düzenlenen saldırıyı terör örgütünün düzenlediğinin ortaya çıkmasını değerlendiren Başbakan Yardımcısı Bozdağ , “Bu terör saldırısının PKK tarafından gerçekleştirildiği konusunda başından beri herhangi bir tereddüdümüz yoktu." dedi.

  BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ

  Bozdağ sözlerine şöyle devam etti: "Bunu zaten basınla paylaştık çünkü terör örgütünün geçmişe dönük sicili bu yönüyle kabarıktır, bütün sicili bu tür saldırılarla doludur. Ancak kamuoyundan tepkiler yükselince çocukların, kadınların hayatını kaybettiği eylemler olduğunda terör örgütü bu tür üstlenmeme yolunu geçmişte de tercih ediyordu. Şimdi bu olayda da aynısını yapmak istedi ama bütün bilgiler, bütün bulgular, bütün deliller açık, tartışmasız PKK terör örgütünü gösteriyor. Daha önce de ifade ettik, bu saldırıları gerçekleştiren teröristler, onlara destek olan silah, maddi destek, fikri destek başka ne tür destek olursa olsun terör örgütü eylem yapsın diye, eylem kabiliyetini korusun diye destek verenler ve bu eylemleri gerçekleştirenler ve bunları yönetenler, yönlendirenler insan olamazlar. Çünkü insan özelliklerini taşıyanların bu tür eylemleri yapması düşünülemez. Müslüman bir insan hiç olamaz çünkü İslam da öldürmeyi değil, yaşatmayı emreder. Türkiye’nin terörle mücadelesi devam edecektir. Bugüne kadar ülkemize dönük hiçbir terör örgütü netice alamamıştır. PKK terör örgütü de netice alamayacaktır, sonu diğerleri gibi olacaktır ve kökü kazınacaktır” ifadelerini kullandı.


  Görüş Bildir