Euro
10.0468
0.1%
Dolar
8.4513
0.16%
Altın
491.17
-0.22%
Borsa
1.393
0%
Bitcoin
340.265
-2.04%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C
  CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Kozan mitingi konuşması İZLE

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Kozan mitingi konuşması İZLE

  Kılıçdaroğlu, Kozan'da yaptığı konuşmasında, "Kılıçdaroğlu'nun da sesini montajlarım diyor, hadi bakalım.. Benim oğlum Güney Kore’de doktora yapıyor. SKYPE üzerinden oğlumla arada konuşuyoruz. Montajla bakalım ne çıkacak." dedi.
  • 08.03.2014 - 14:05

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'nın Kozan ilçesinde halka hitap etti.

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu nun Kozan mitingi konuşması İZLE #1

  Kılıçdaroğlu: SKYPE'tan oğlumla konuşuyorum montajla bakalım İZLE

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının satır başları;

  'BAŞBAKANLIK KOLTUĞUNDA ŞAİBELİ BİR ADAM OTURAMAZ'

  "Ben şimdi söz veriyorum halkın iktidarında kul hakkı yiyenlerden hesabını soracağım. Kendilerin egelince para var, yedi sülaleleri zengin oldu. Oğlunun evinden çıkan para 1 milyar dolar civarında. Kendi hırsızlığını kapatmak istiyor. Başbakanlık koltuğunda şaibeli bir adam oturamaz.

  'PARA 1 MİLYAR DOLAR CİVARINDA'

  Yürütme organının başıyım diyordu. Biz zaten senin yürütme organının başında olduğunu biliyoruz. Kendilerin egelince para var, yedi sülaleleri zengin oldu. Oğlunun evinden çıkan para 1 milyar dolar civarında.

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu nun Kozan mitingi konuşması İZLE #2

  'SKYPE İLE OĞLUMLA KONUŞUYORUM... MONTAJLA BAKALIM'

  Diyor ki bunlar montaj. 'Kılıçdaroğlu’nun da sesini montajlarım' diyor, hadi bakalım... Adam gibi adamsan, namuslu adamsan, dürüst adamsan. Benim oğlum Güney Kore’de doktora yapıyor. SKYPE üzerinden oğlumla arada konuşuyoruz. Montajla bakalım ne çıkacak. Oğlum bana “Babacığım şu kadar kaldı” diyecek mi? Kendi hırsızlığını kapatmak istiyor. Başbakanlık koltuğunda şaibeli bir adam oturamaz. Yürütme organının başıyım diyordu. Biz zaten senin yürütme organının başında olduğunu biliyoruz.

  'KOZAN 30 MART'TA TARİH YAZACAK'

  Kozan’a da bu yakışır zaten. Atatürk’ün gençliğisiniz. O gençler bir diktatöre diz çöktürdüler, hepsinin alnından öpüyorum. TBMM’de bekleyen fezlekede var. Muammer Güler, Zafer Çağlayan 58 kere rüşvet almış. AKP’ye oy veren yurttaşlarıma seslenmek istiyorum. Vallahi bu güzel sloganları Kozan’da duymak bana gurur veriyor (Sloganlar: Ak pak dediler, paraları yediler, hırsız başbakan) Kozan 30 Mart’ta tarih yazacak, Türkiye’ye örnek olacak. Birleşe birleşe kazanacağız. Bugün gazetelerde var okumuşsunuzdur. Erdoğan’ın mitingine gidiyor bir vatandaş, cüzdanı çalınıyor. Adam hırsız var diyecek ama korkudan söyleyemiyor, söylese dövecekler.

  '10 YILDIR ATAMA BEKLİYOR DEDİ'

  Şimdi sizin başınıza bela örmeye çalışıyorlar. Kentsel dönüşüm deyip sizi başka yere sürmeye çalışıyorlar. O kentsel dönüşümü Ankara’da nasıl yaptıysak Kozan’da da öyle yapacağız. Kimseyi mahallesinin dışına sürmeyeceğiz. Bugün Dünya Kadınlar Günü... Çok sayıda bacımız var. Geçmişte bir siyaset yapıyorlardı başörtüsü üzerinden... Bütün Kozanlılar duysun İster başı açık, ister başı kapalı her kadının başımın üzerinde yeri vardır. Türkiye’yi değiştirecek kadınlardır. Bunlar köşeyi döndüler... Bu ülkede bir ahdım var. İşsizlik denen belayı bitireceğim. Öğretmenler atanacak ve öğrencilerle kucaklaşacaklar. Bir baba geldi inanın çocuk gibi ağladı. 10 yıldır atama bekliyor dedi. Söz verdim, bütün öğretmenler öğrencileriyle buluşacaklar."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir