Euro
9.6743
0.71%
Dolar
8.0622
0.69%
Altın
460.33
1.33%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
500.648
-2.02%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Sayıştay cübbesi giydi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sayıştay Genel Kurulu'nda cübbe giydi.
  • AA
  • 23.12.2015 - 16:52
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Sayıştay cübbesi giydi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Sayıştay cübbesi giydi #1

  Sayıştay Genel Kurulu'na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sayıştay Başkanlığı hizmet binasına gelişinde Sayıştay Başkanı Recai Akyel, başkan yardımcıları ve bölüm başkanları tarafından karşılandı.

  CÜBBE GİYİP GENEL KURUL'A HİTAP ETTİ

  Akyel'in takdimiyle "Sayıştay cübbesi" giyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılış konuşmasını yapan Recai Akyel'in ardından, Genel Kurula hitap etti.

  YENİ SAYIŞTAY ÜYELERİNİ TEBRİK ETTİ

  Sayıştay Genel Kurulu toplantısının başarılı geçmesi, hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Erdoğan, Sayıştay mensuplarıyla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni cübbe giyen 7 Sayıştay üyesini de tebrik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan Sayıştay cübbesi giydi #2

  "DİĞER KURUMLARA ÖRNEK OLDUĞUNA İNANIYORUM"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 153. kuruluş yıl dönümününü kutladıkları Sayıştay'ın, kurulduğu günden beri kamu kaynaklarının doğru, etkin ve verimli şekilde kullanılması konusunda çok önemli görevler ifa ettiğini vurgulayarak, "Sayıştayın yetişmiş kadroları itibariyle, disiplinli çalışma düzeniyle ülkemizdeki diğer kurumlara da örnek olduğuna inanıyorum. Bu süreçte özellikle hantal, vatandaşına yük olan, buyurgan, kendini patron gören bir devlet yapısından 78 milyona aynı nazarla bakan, hızlı ve etkin hizmet üreten, hizmetkar devlet anlayışına geçmiş bulunuyoruz. 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' ilkesini çalışmalarımızın odağına yerleştirdik" diye konuştu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Sayıştay cübbesi giydi #3

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Sayıştay cübbesi giydi #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir