Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.499
0.29%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C

  Davutoğlu'nun babamı işten kovun diyen kızı konuştu İZLE

  Başbakan seçilen ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun "Babamı işten kovun" diye Erdoğan'a mektup yazan kızı Hacer Büke Davutoğlu babası hakkında açıklamalarda bulundu.
  • 24.08.2014 - 08:57
  Davutoğlu'nun babamı işten kovun diyen kızı konuştu İZLE

  Davutoğlu nun babamı işten kovun diyen kızı konuştu İZLE #1

  Başbakanlık koltuğuna oturmaya hazırlanan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun 'Cilvekuş' diye seslendiği 14 yaşındaki küçük kızı Hacer Büke Davutoğlu, babasıyla vakit geçirememekten şikayetçi..

  Davutoğlu'nun babamı işten kovun diyen kızı konuştu İZLE

  "GÖZLERİMİZİN İÇİNE BAKMASI YETİYOR"

  Erdoğan'a "Babamı işten kovun" diye mektuğ yazan Hacer Büke, birlikte çok zaman geçiremedikleri için üzüldüğünü ama babasının bunu telafi etmek için her fırsatta kendilerini aradığını belirterek, "Gözlerimizin içine bakması yetiyor" diyor.

  "BANA CİLVEKUŞ DER"

  Hacer Büke Davutoğlu, babasıyla olan ilişkisini Bahçelievler Genç Gelişim Akademisi ekiplerine şöyle anlattı;

  "Babam, bildiğiniz üzere çok yoğun bir insan ama hiçbir zaman bizi, iki eli kanda olsa bile bırakmamış bir insandır. Yurt dışına gittiğinde bile, önemli bir gün olsun, her zaman arar. Mesela toplantıdadır, toplantıdan çıkar arar. Hiçbir zaman bizi unutmaz. Normal bir baba çocuğuna nasıl davranıyorsa babam bu kadar yoğun olmasına rağmen iki katı bize öyle davranıyor. Bazen biz de üzülüyoruz tabi, yanımızda olmamasına. Emin olun bunu hissettirmiyor. Bir saat bile görüşsek, bizi alıyor, sarılıyor, gözlerimizin içine bakması yetiyor. Öpmesi çok farklı bir baba. Çok seviyorum onu. Bizim ailede bir gelenek var. Babamın başlattığı bir gelenek. Her çocuğuna her torununa bir isim takmıştır. Sonu her zaman kuşla biter. Benim ismim de Cilvekuş. O yüzden bana en çok kullandığı ad Cilvekuş."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir