Devlet Bahçeli'nin makam aracı arıza yaptı

Devlet Bahçeli'nin makam aracı arıza yaptı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim kampanyasına en geç başlayan lider olmasına rağmen hızlı bir miting programıyla 10 günde 23 ili ziyaret etti.

MAKAM ARACI BOZULDU

Seçim beyannamesini 3 Mayıs’ta açıkladıktan sonra, 6 Mayıs’ta Çankırı ile il ziyaretlerine başlayıp yaklaşık 10 bin kilometre yol yapan Bahçeli’nin hızına makam aracı dayanamadı.

TRABZON VE ERZURUM'A UÇAKLA GİDECEK

Aydın mitingi dönüşünde aracında turbo arızası çıkan Bahçeli, yoluna başka bir araçla devam etti. Mitinglerine karayolu ile giden MHP Lideri’nin sadece Trabzon ve Erzurum gibi uzak illere giderken havayolunu kullanacağı belirtildi.

KONVOY SADECE MİTİNG MEYDANLARINDA DURUYOR

Daha önceki seçimlerin aksine bu kez büyük meydan mitinglerine ağırlık veren, yol üstünde belediye ve teşkilat ziyaretlerine bu nedenle zaman ayıramayan Bahçeli’nin konvoyu, sadece miting meydanlarında duruyor.

"İLGİNİN ARTTIĞINI GÖRÜYORUZ"

Bu hızlı turu sırasında molalarda gazetecilerin sorularını da yanıtlayan MHP Lideri, 7 Haziran öncesi yaptığı ziyaretleri ve mitingleri daha önceki seçim kampanyalarıyla kıyasladı, şöyle dedi:

"Daha önce MHP konvoyu geçerken sırtını dönen vatandaşlara artık rastlamıyoruz. Sırt dönmeler, sert bakışlar, bazen de provokatif olabilecek laf atmalar geçmişte kaldı. İlginin arttığını görüyoruz." Bahçeli, mitinglerinde geçmişe göre gençler ve kadınların sayısındaki artışa da işaret etti.