Petrol
96.55
0.02%
Euro
18.2493
-0.06%
Dolar
18.0798
0.00%
Altın
1.022
0.07%
Borsa
302
1.34%
Bitcoin
426.671
0.58%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C
  Emine Ülker Tarhan seçim çalışmasına ailesinden başladı

  Emine Ülker Tarhan seçim çalışmasına ailesinden başladı

  Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerin startını memleketi Mersin’in Tarsus İlçesi’nden verdi.
  • AA
  • 06.02.2015 - 23:43

  Emine Ülker Tarhan seçim çalışmasına ailesinden başladı #1

  Tarsus İlçesi’nin Öğretmenler Mahallesi’ndeki baba evine gelen Emine Ülker Tarhan, annesi Zuhal ile babası Ali Işık’ın elini öpüp helallik aldı. Bir süredir görmediği anne ve babasına sarılıp hasret gideren Tarhan, daha sonra evin önündeki seçim otobüsünden partililere seslenerek şunları söyledi:

  Emine Ülker Tarhan seçim çalışmasına ailesinden başladı #2

  "Bugün Tarsus’tan hayırlı bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu topraklardan yıllar önce Ankara’ya annem ve babam dualarla uğurlamışlardı. Memleketin dört bir tarafını tozlu yollarını gezmiştim. Bugün tekrar bütün ülkeyi, Anadolu’yu dolaşmak için baba ocağına geldim ve onlardan sadece helallik değil ama, Cumhuriyetin bir önceki sağ ve temiz kuşağına bir söz vermek için geldim. Cumhuriyeti teslim etmeyeceğiz bunun sözünü vermek için geldim. Bize ’Seçime katılamazsınız’ diyenleri mahcup ettik. Seçime de katılacağız. Bugünden itibaren Anadolu’nun, Trakya’nın, her tarafa serpeceğimiz o günebakan tohumlarının çiçeklerini Haziran’da toplayacağız. Siyaset sıkıştı. İktidar öyle olağanüstü şeyler yapıyor ki, ülkenin bölünmesinden söz ediliyor. Sınırlarımızda savaş tehlikesi var."

  Emine Ülker Tarhan seçim çalışmasına ailesinden başladı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir