Erdoğan ve Gül neden kravat takmıyor

Erdoğan ve Gül neden kravat takmıyor

Geçirdiği 2. ameliyatın ardından geçtiğimiz hafta pazar günü taburcu olup Üsküdar Kısıklı'daki evinde dinlenmeye başlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü ziyaret için ilk kez evinden çıktı..

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le haftalık olağan görüşmesini gerçekleştiremeyen Başbakan Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'ne eşi Emine Erdoğan'la birlikte gitti. Erdoğan ve Gül'ün görüşmesinden fotoğraflar da servis edildi. O fotoğraflar oldukça tartışıldı.. Gül ve Erdoğan otururken Hayrunnisa Gül ve Emine Erdoğan'ın ayakta olduğu fotoğraf oldukça eleştirildi..

Bu tartışma Milliyet gazetesinde ise başka bir minvalde sürüyor.. Melih Aşık bugünkü köşesinde Abdullah Gül ve Erdoğan'ın fotoğraflardaki kravatsız haline dikkat çekti.

İşte Aşık'ın kaleme aldığı o yazı:

ERDOĞAN VE GÜL'ÜN HUBER BULUŞMASI

NEDEN KRAVAT TAKMIYORLAR?

Devlet ricali pazar günleri spor giyiniyor buna alıştık... İyi de günlerden pazartesi... Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan'ı Huber köşkünde kabul ediyor. Bunun haftalık olağan görüşme olduğu bildiriliyor. Başbakan kravatsız. Cumhurbaşkanı kravatsız. Google'a girip Alman, Fransız, İtalyan, Rus aklınıza hangi ülke gelirse cumhurbaşkanının adını yazıp “görseller”e basınız. Hiçbir Cumhurbaşkanı'nın tek bir kravatsız fotoğrafını göremezsiniz. Cumhurbaşkanını kravatsız ziyaret eden bir Başbakan fotoğrafı da...

Erdoğan ve Gül neden kravat takmıyor